Папа Франциск надіслав відеопослання кубинській молоді

Папа Франциск надіслав відеопослання кубинській молоді з нагоди зустрічі відповідальних за Душпастирство молоді, що відбулась у Гавані 20 квітня 2018 року. Вона була організована в рамках приготування до Всесвітнього Дня молоді, що відбудеться у січні 2019 року в Панамі. Він закликав молодь любити свою батьківщину й Церкву та відважно прямувати вперед.

«Дорога молоде! – звернувся до молодих кубинців Святіший Отець. – Заохочую вас закохатись в Ісуса і дедалі конкретніше анґажуватись у служіння Церкві в теперішній ситуації, не боячись почути Божий заклик. Як добрі патріоти, любіть свою землю, любіть свою Батьківщину! Будьте великодушними й відкрийте своє серце Господеві!”

Папа Франциск висловив побажання, щоб метою душпастирських зусиль був не тільки наступний День Молоді, але потрібно прямувати далі, поглиблюючи віру кожної людини та будуючи сьогоднішню й майбутню кубинську Церкву та батьківщину.

«Пам’ятайте, що ви не самі й що будуємо тільки виходячи із конкретної спільноти, до якої належимо, служіння якій зміцнює наше покликання, – сказав на закінчення Папа. – Заохочую вас завжди прямувати вперед: любіть свою землю, любіть Ісуса і нехай же Пречиста Діва Марія вас оберігає! Будьте відважні!»

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

10 − six =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh