Папа до молодих єгипетських паломників: Будьте сміливими!

Перший день перебування Папи Франциска в Єгипті завершився приїздом до Апостольської Нунціатури в Каїрі, де його співом привітала група дітей з католицької школи, яку провадять місіонери та місіонерки Комбоніяни, які тут трудяться 150 років. А після вечері Папа привітав та поблагословив приблизно 300 молодих паломників, що прибули з півночі та півдня Єгипту. Слова Святішого Отця чергувались з вигуками дітей: «Франциску, ми тебе любимо!»

Папа висловив радість з приводу зустрічі з молоддю, підкреслюючи їхню сміливість та запрошуючи на Святу Месу в суботу, щоб спільно помолитись, співати та святкувати.

Разом із Папою молодь проказала «Отче наш» арабською мовою. Перед тим, як уділити Апостольське благословення, Святіший Отець запросив кожного з присутніх подумати про тих, кого вони люблять і про тих, кого не люблять, і в тиші помолитись за них: за тих, кого люблять і кого не люблять. «Я благословлю вас і всіх цих людей!» – мовив Його Святість, а після благословення сказав: «Нехай живе Єгипет!»

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh