Духовне

Папа до молодих єгипетських паломників: Будьте сміливими!

Перший день перебування Папи Франциска в Єгипті завершився приїздом до Апостольської Нунціатури в Каїрі, де його співом привітала група дітей з католицької школи, яку провадять місіонери та місіонерки Комбоніяни, які тут трудяться 150 років. А після вечері Папа привітав та поблагословив приблизно 300 молодих паломників, що прибули з півночі та півдня Єгипту. Слова Святішого Отця чергувались з вигуками дітей: «Франциску, ми тебе любимо!»

Папа висловив радість з приводу зустрічі з молоддю, підкреслюючи їхню сміливість та запрошуючи на Святу Месу в суботу, щоб спільно помолитись, співати та святкувати.

Разом із Папою молодь проказала «Отче наш» арабською мовою. Перед тим, як уділити Апостольське благословення, Святіший Отець запросив кожного з присутніх подумати про тих, кого вони люблять і про тих, кого не люблять, і в тиші помолитись за них: за тих, кого люблять і кого не люблять. «Я благословлю вас і всіх цих людей!» – мовив Його Святість, а після благословення сказав: «Нехай живе Єгипет!»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

19 − thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.