Духовне

Папа до французьких міністрантів: служити при вівтарі та в щоденному житті

У відео-зверненні до французьких міністрантів Папа Франциск запрошує їх взяти участь у паломництві, що відбудеться в Римі від 24 до 28 серпня 2020 року.

«Я з радістю звертаюся до тебе, що здійснюєш служіння при вівтарі в своїй парафії, аби запросити тебе взяти участь у великому паломництві міністрантів, який французька Церква наступного літа організовує до Риму», – в такій особистій формі Папа Франциск звертається через відео-послання, опубліковане 12 листопада 2019 р., до кожного французького міністранта.

Усі покликані до місії

Святіший Отець зазначає, що виконуючи служіння під час літургії, міністранти мають особливу нагоду зустріти Христа й більше Його полюбити, але Свята Меса завершується словом «Ідіть», тому «після служіння Господеві під час Меси, ми всі покликані служити Йому в нашому щоденному житті, в зустрічі з нашими братами й сестрами: всі ми покликані до місії».

Бути християнами, незважаючи на виклики

Вселенський Архиєрей зазначив, що мужнє свідчення святих апостолів Петра й Павла, гроби яких міністранти зможуть відвідати під час паломництва до Риму, допоможуть їм бути витривалими в їхньому християнському житті, незважаючи на протистояння й критику, на які вони наштовхуються, незважаючи на запитання, які в них виникають і незважаючи на зусилля, яких це вимагає.

Молитва одні за одних

“ Чекаю тебе в Римі від 24 до 28 серпня наступного року, – наголошує на завершення Папа. – Тим часом молюся за тебе й за всіх, що тебе оточують. І прошу тебе, не забувай молитися за мене. Я потребую цього, бо ця праця нелегка! Нехай тебе оберігає Пречиста Діва Марія, і нехай Бог тебе благословляє! ”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh