Духовне

Папа: Для життя потрібна надія

«Люди потребують надії для того, щоб жити, а Святого Духа, для того, щоб надіятися», – ці слова Папа Франциск поширив дев’ятьма мовами серед понад 35 мільйонів користувачів соціальної мережі Твіттер, які підписалися до його облікового запису @Pontifex, у середу, 24 серпня 2017 року.

Ці слова Святішого Отця сьогодні особливим чином також промовляють до сердець українських громадян, які складають подяку Богові за дар Незалежності своєї держави. Вже кілька років поспіль ці відзначення відбуваються у трагічному контексті, який може спонукати до відчаю. Але саме надія допомогла зберегти погляд, піднесений вгору, саме надія спонукає з впевненістю дивитися вперед.

Тому сьогодні підносимо молитву до Всемогутнього Бога, аби зіслав дари Святого Духа на ввесь український народ і дав йому ласку витривалості у вірі, надії й любові серед теперішніх важких випробувань, дарував йому мир та визволив від ворогів видимих і невидимих, зовнішніх і внутрішніх, щоб він міг у справедливості і правді прославляти доброго і милосердного Творця.

Не зважаючи на різні розчарування, із впевненістю можемо сказати, що дар свободи – це незамінний простір для здійснення якнайкращих проектів. Тому, дякуючи Богові за цей неоціненний дар, з вдячністю за успіхи й покаянням за змарновані можливості, з новими рішучими постановами, молімося за духовний, суспільний та економічний розвиток батьківщини. За добробут усіх її мешканців. За те, щоб кожен громадянин міг здійснювати свої дарування, пам’ятаючи, що сумлінне виконання своїх обов’язків – це також внесок кожного до спільного блага.

Нехай де Святий Дух вливає надію у кожне серце, яке прагне добра, ту надію, без якої неможливий поступ. Боже, Великий і Єдиний, храни Україну!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України