Новини з Австрії

У Відні під час перестрілки був задіяний спецпідрозділ поліції

У середу близько 16:00 біля відділення банку в 21 районі раптово почалася паніка. Невідомі відкрили вогонь, а свідки почали втікати.

Раптом пролунали постріли, люди рятувалися втечею — ці тривожні сцени були зняті очевидцем близько 16:00 у середу вдень у Флорідсдорфі. На відео з мобільного телефону, яке було знято з трамвая, що рухається на Шлоссхоферштрассе, видно, як п’ятеро свідків тікають з місця події.

Стривожена поліція прибула на місце лише за кілька хвилин із великим контингентом. Через небезпечну ситуацію для охорони вулиці також були задіяні добре озброєні співробітники спецпідрозділу WEGA.

В даний час у різних соціальних мережах поширюється відео з мобільного телефону, на якому видно, як стрілець цілиться з пістолета в інших людей на вулиці, а потім тікає.

Що сталося, досі є предметом розслідування, що триває. Згідно з поточним статусом, на вулиці справді пролунали постріли, повідомили у поліції Відня. Однак ні зброї, ні гаданих злочинців на місці знайти не вдалося. Наразі після допиту свідків розшукуються троє підозрюваних. Внаслідок інциденту біля станції метро Флорідсдорф ніхто не постраждав.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України