Авторські статтіТехно

Panasonic придбала за 1,5 мільярди доларів виробника холодильників

1Оголошено про продаж одного з найбільших в світі виробників холодильників Hussmann компанії Panasonic, інформує bagnet.org.

Остання продовжує акцентувати увагу на найбільш прибуткових ринках.

Panasonic погодилася купити всі акції американської компанії Hussmann за 186600000000 Ієн ($ 1,5 млрд.) У приватної інвестиційної фірми Clayton, Dubilier & Rice і промислової групи Ingersoll Rand.

Panasonic планує збільшити виручку від продажів рішень для бізнесу до 2,5 трлн. ієн ($ 20600000000.) в 2018 фінансовому році. Приблизно 300 млрд. Ієн ($ 2,5 млрд.) Частину суми складе реалізація обладнання для продовольчих магазинів. Подібну техніку компанія поставляє в основному в країни Азії, але вона шукає різні шляхи для виходу в США. Hussmann повинна допомогти Panasonic закріпитися на американському ринку.

Покупку Hussmann можна розглядати як частину багаторічної стратегії Panasonic, яка передбачає відмову від збиткових напрямків (компанія раніше перестала випускати плазмові телевізори і значно скоротила напівпровідниковий і телефонний бізнеси) у бік таких зростаючих ринків, як автомобільна електроніка, рішення для житлового будівництва та інше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.