Panasonic придбала за 1,5 мільярди доларів виробника холодильників

Оголошено про продаж одного з найбільших в світі виробників холодильників Hussmann компанії Panasonic, інформує bagnet.org.

Остання продовжує акцентувати увагу на найбільш прибуткових ринках.

Panasonic погодилася купити всі акції американської компанії Hussmann за 186600000000 Ієн ($ 1,5 млрд.) У приватної інвестиційної фірми Clayton, Dubilier & Rice і промислової групи Ingersoll Rand.

Panasonic планує збільшити виручку від продажів рішень для бізнесу до 2,5 трлн. ієн ($ 20600000000.) в 2018 фінансовому році. Приблизно 300 млрд. Ієн ($ 2,5 млрд.) Частину суми складе реалізація обладнання для продовольчих магазинів. Подібну техніку компанія поставляє в основному в країни Азії, але вона шукає різні шляхи для виходу в США. Hussmann повинна допомогти Panasonic закріпитися на американському ринку.

Покупку Hussmann можна розглядати як частину багаторічної стратегії Panasonic, яка передбачає відмову від збиткових напрямків (компанія раніше перестала випускати плазмові телевізори і значно скоротила напівпровідниковий і телефонний бізнеси) у бік таких зростаючих ринків, як автомобільна електроніка, рішення для житлового будівництва та інше.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − twelve =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh