Авторські статтіТехно

Panasonic представив технологію передачі інформації через дотик

Фахівці Panasonic продемонстрували розроблену ними технологію, яка дозволяє передавати необхідну інформацію за допомогою звичайного дотику. Для цього використовуються електромагнітні поля, розташовані на шкірі людини.

Приймач і передавач повинні бути, природно, у обох сторін цього діалогу. Продемонстрований Panasonic прототип вже здатний до передачі даних зі швидкістю 100 Кбіт в секунду. Новинка представлена на виставці, що проходитиме в Японії. Компанія показує здібності свого винаходу на простих, але ефектних прикладах.

Зокрема людина, яка тримає в своїх руках кулю конкретного кольору, доторкається до лампочки і вона тут же спалахує кольором такого ж тону. Цим перспективні можливості новинки не обмежуються. Розробники вважають, у майбутньому їхній винахід може застосовуватися при відкритті дверного замка без ключа,  обміні інформацією при звичайному рукостисканні і в багатьох інших областях.

В даний час система ще надто громіздка для практичного застосування, але фахівці Panasonic впевнені, якщо будуть ознаки серйозного попиту, вона цілком схильна до своєї мініатюризації.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України