Panasonic представила захищений планшет Toughpad FZ-М1с тепловізором

У Барселоні на виставці Mobile World Congress продовжують з’являтися по-справжньому сенсаційні проекти. Розробники корпорації Panasonic представили версію захищеного планшета Toughpad FZ-M1 з вбудованою тепловізорною камерою FLIR Lepton, яка дозволяє робити фотографії в інфрачервоному зображенні.

Знімки в інфрачервоному спектрі дають можливість користувачеві визначати перепаді енергії, а також визначати причини, наприклад від проникнення вологи або ж перегріву устаткування. Виріб Panasonic Toughpad FZ-M1 призначене для рятувальників, працівників енергетичних компаній, військових і геологів. Всього в релізі позначені більше десяти позицій сфер застосування планшета.

Для розширення функціоналу Panasonic Toughpad FZ-M1 до максимальних значень, розробники оснастили планшет двома варіантами програмного забезпечення, такими, як Pro і Standard. Таке рішення дозволяє експортувати позначені необхідними відомостями знімки в спеціальні клієнтські програми. У країнах Європейського союзу планшет Panasonic Toughpad FZ-M1 почне продаватися в найближчі дні.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen + five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh