Пам’ятники кохання, дружбі і відданості, встановлені в різних куточках світу. Фото

Талановиті художники і скульптори годиною створюють чудові пам’ятники і статуї, які не здатні викликати ніяких інших почуттів і емоцій, крім як позитивних. І багато з них нас багато чому вчать…

Кілька таких добрих і чудових монументів і скульптурних композицій ми вам зараз покажемо:


Де ще може бути встановлений пам’ятник дружині моряка, як не в портовому місті? Цей пам’ятник встановлено в Одесі в 2002 році.


Переправа кроликів через Йота-канал, Швеція. Скульптурна композиція охоплює два береги: з одного кролики зістрибують у воду, а з іншого — вилазять на берег, допомагаючи один одному.

 


У Старому місті Стокгольма є пам’ятник “Хлопчик, що дивиться на Місяць” заввишки майже 15 см, ставши самим маленьким у Швеції. Скульптура, створена Лыссом Рыкссоном, була встановлена в 1967 році.


Цей “Петербурзький ангел” з’явився на одній з лавок в Ізмайловському саду в 2013 році.

 


Парочка, що цілується моряка і медсестри стала американським символом завершення Другої світової війни. 8-метрова скульптура встановлена у Флориді.


Цей чудово добрий бронзовий пам’ятник дружного поїдання сосисок можна побачити біля одного з м’яким ясних магазинів Новокузнецька. Автором роботи є красноярський скульптор Костянтин Зінич.


Цих область, які переходять дорогу слідом за мамою-качкою, можна побачити в Громадському саду Бостона. Скульптурна композиція з бронзи виконана скульптором Ненсі Шен, що зобразила героїв популярної дитячої книжки “Дайте дорогу каченятам” Роберта Макклоскі. Точну її копію можна побачити в сквері біля Новодівичого монастиря в Москві.


У Казані можна побачити пам’ятник Пам’ять благодійнику Асгату Галимзянову. У радянський час він перераховував на адресу дитячих будинків та інтернату гроші і дарував нові автомобілі. Одних автобусів цей чоловік подарував 75 одиниць.

Практично не витрачаючи гроші на самого себе, він працював візником на Казанському колгоспному ринку, вирощував худобу, а на виручені гроші допомагав усім, хто цього потребував. У нього була власна упорядкована квартира в центрі міста, яку він віддав повернулася з Казахстану сім’ї.


Пам’ятник сенбернару Баррі, знаменитому собаці породи, яка згодом стала відома як сенбернар. На початку XIX століття він працював рятувальником при монастирі  Святого Бернара (Швейцарія), який знаходився в безпосередній близькості від небезпечного гірського перевалу. Згідно легендам, пес врятував 40 чоловік і був убитий 41-їм врятованим їм людиною, який прийняв його за вовка.


Ця бронзова скульптура 7-місячного немовляти, що створює ілюзію легкості, розташована в одному з англійських парків. Автор роботи — англійський художник Марк Куінн.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh