Авторські статтіФотогалерея

Пам’ятники кохання, дружбі і відданості, встановлені в різних куточках світу. Фото

Талановиті художники і скульптори годиною створюють чудові пам’ятники і статуї, які не здатні викликати ніяких інших почуттів і емоцій, крім як позитивних. І багато з них нас багато чому вчать…

Кілька таких добрих і чудових монументів і скульптурних композицій ми вам зараз покажемо:


Де ще може бути встановлений пам’ятник дружині моряка, як не в портовому місті? Цей пам’ятник встановлено в Одесі в 2002 році.


Переправа кроликів через Йота-канал, Швеція. Скульптурна композиція охоплює два береги: з одного кролики зістрибують у воду, а з іншого — вилазять на берег, допомагаючи один одному.

 


У Старому місті Стокгольма є пам’ятник “Хлопчик, що дивиться на Місяць” заввишки майже 15 см, ставши самим маленьким у Швеції. Скульптура, створена Лыссом Рыкссоном, була встановлена в 1967 році.


Цей “Петербурзький ангел” з’явився на одній з лавок в Ізмайловському саду в 2013 році.

 


Парочка, що цілується моряка і медсестри стала американським символом завершення Другої світової війни. 8-метрова скульптура встановлена у Флориді.


Цей чудово добрий бронзовий пам’ятник дружного поїдання сосисок можна побачити біля одного з м’яким ясних магазинів Новокузнецька. Автором роботи є красноярський скульптор Костянтин Зінич.


Цих область, які переходять дорогу слідом за мамою-качкою, можна побачити в Громадському саду Бостона. Скульптурна композиція з бронзи виконана скульптором Ненсі Шен, що зобразила героїв популярної дитячої книжки “Дайте дорогу каченятам” Роберта Макклоскі. Точну її копію можна побачити в сквері біля Новодівичого монастиря в Москві.


У Казані можна побачити пам’ятник Пам’ять благодійнику Асгату Галимзянову. У радянський час він перераховував на адресу дитячих будинків та інтернату гроші і дарував нові автомобілі. Одних автобусів цей чоловік подарував 75 одиниць.

Практично не витрачаючи гроші на самого себе, він працював візником на Казанському колгоспному ринку, вирощував худобу, а на виручені гроші допомагав усім, хто цього потребував. У нього була власна упорядкована квартира в центрі міста, яку він віддав повернулася з Казахстану сім’ї.


Пам’ятник сенбернару Баррі, знаменитому собаці породи, яка згодом стала відома як сенбернар. На початку XIX століття він працював рятувальником при монастирі  Святого Бернара (Швейцарія), який знаходився в безпосередній близькості від небезпечного гірського перевалу. Згідно легендам, пес врятував 40 чоловік і був убитий 41-їм врятованим їм людиною, який прийняв його за вовка.


Ця бронзова скульптура 7-місячного немовляти, що створює ілюзію легкості, розташована в одному з англійських парків. Автор роботи — англійський художник Марк Куінн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України