ЄС|NATO

Палестинці оглосили страйк на знак протесту проти наступу Ізраїлю та вибуху в лікарні

На Західному березі оголошено загальний страйк на знак протесту проти наступу Ізраїлю на ХАМАС після вибуху в лікарні Гази у вівторок увечері, в результаті якого, за даними органів охорони здоров’я ХАМАС, загинули сотні людей.

ХАМАС звинуватив у вибуху лікарні в Газі авіаудар Ізраїлю, але ЦАХАЛ надав докази того, що вибух був спричинений осічною ракетою Ісламського джихаду. Також стверджується, що ХАМАС завищив кількість загиблих.

Нагадаємо: Байден звинуватив ХАМАС у відповідальності за бомбардування лікарні у Газі

Загальний страйк був ініційований «національними та ісламістськими силами» на півночі Західного берега, але був прийнятий по всій решті території, згідно з рупором Палестинської влади Wafa.

Міста Дженін, Наблус і Тулкарем на півночі Західного берега річки Йордан є опорними пунктами ХАМАСу та Ісламського джихаду, де ПА поступово втрачає контроль за останні роки.

Нагадаємо: Речник ЦАХАЛу: Ізраїль вивчає вибух у лікарні в секторі Газа. Занадто рано говорити про те, чи чи це робота ізраїльської армії

Під час страйку не працюватимуть магазини, банки та університети.

У вівторок увечері сотні протестувальників вийшли на вулиці Західного берега, зіткнувшись із силами безпеки ПА та закликаючи до усунення президента ПА Махмуда Аббаса через його бездіяльність перед обличчям нібито нападів Ізраїлю на палестинців.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України