Авторські статті

Пальчевський жорстко попередив Зеленського: «Народ більше цього не потерпить. Ми всіх вас зробимо ще раз»

Популярний телеведучий і бізнесмен Андрій Пальчевський звернувся до президента Володимирові Зеленському з попередженням. Відеоролик із зверненням до глави держави він виклав у соціальних мережах і опублікував на своєму Телеграм-каналі і на Фейсбук.

Андрея Пальчевського обурив факт того, що поки український народ разом з президентом святкували День Незалежності України, глава Адміністрації президента і його друзі «наглядачі за юриспруденцією, наглядачі за Києвом й за всіма разом з великим кагалом відзначали весілля в Сан-Тропе».

Пальчевський зокрема сказав: «Їх незалежність від народу була відмінно виконана великим хороводом, чомусь з українським прапором попереду».

Далі телеведучий попереджує президента наступними словами: «Хотілося б нагадати Володимирові Олександровичу Зеленському, що більше знущань нової номенклатури і нового олігархату народ не потерпить»

Укладуть своє звернення Андрій Пальчевський так: «Або ви, Володимир Олександрович всіх їх або ми всіх вас. Зробимо ще раз».

Глава Офісу президента Андрій Богдан був відсутній на святкових заходах з нагоди Дня незалежності, так як був на весіллі юриста Андрея Довбенко на Лазурному березі Франції, в Сен-Тропе.

Андрій Богдан

Його відразу ж звинуватили в тому, що він “проміняв головне свято країни на закордонну вечірку”.

Богдан не став церемонитися і виправдовуватися за особисте годині та заявив на своїй сторінці в Facebook про те, що їздить, куди захоче у вільний від основних робітників обов’язків годину. Також під постом Богдана можна знайте спогад про час, проведений на Сході України в компанії воїнів ВСУ.

Глава Офісу президента підписав пост так: “Парахоботікі узбагойтесь”. Андрій Богдан підкреслив, що найголовніше — не красти, а не де і хто проводити вільний час.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.