Палата представників штату Оклахома в США проголосила аборт вбивством

Палата представників штату Оклахома в понеділок видала постанову, проголошуючи аборт вбивством і критикуючи Верховний Суд США за рішення, які дозволили жінкам робити аборти.

Рішення, прийняте шляхом голосування без попередніх дебатів, не має юридичної сили. Однак воно здійснює важливий крок в напрямку обвинувачення Верховного Суду в «зловживанні владою і юрисдикцією» у справах «Roe v. Wade» та «Planned Parenthood v. Casey», обидві з яких стали знаковими, захищаючи право жінок чинити аборт.

Прийнята постанова закликає громадських представників «зупинити вбивство невинних ненароджених дітей шляхом аборту».

Варто зазначити, що раніше в Оклахомі було введено жорсткі правила, скеровані на обмеження абортів, що проводяться в цьому штаті.

Жінка, яка прагне зробити аборт, повинна пройти консультацію і зачекати 72 години до того, як їй зроблять аборт. Страхування здоров’я пропонує покриття витрат на аборт лише у випадку, коли для життя матері існує загроза. У випадку, коли аборт хоче вчинити неповнолітня особа,  перед проведенням процедури інформують її батьків. Проведення аборту на терміні, більше 20 тижнів заборонене, окрім випадків, коли існує загроза для життя матері.

У штаті Оклахома є всього п’ять медичних центрів, що надають послугу проведення абортів, інформує The Hill.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh