Авторські статті

Пацкан розповів Комісару Ради Європи про системні порушення правоохоронців

Голова парламентського комітету з питань прав людини, народний депутат від «УДАРу»  Валерій Пацкан зустрівся з Комісаром Ради Європи з прав людини Нільсом Муйжніекс.

Приїзд Комісара до України пов’язаний з низкою фактів порушення прав людини, які відбулися за останній час в країні, що в свою чергу, актуалізувало питання залучення представників міжнародних організацій до моніторингу та припинення цих порушень з боку правоохоронних органів.

За словами Валерія Пацкана, під час зустрічі мова йшла про факти системного порушення представниками правоохоронних органів та тіньових афільованих з ними структур фундаментальних прав людини, в тому числі, права на життя.«Міліція масово незаконно затримує випадкових людей по всій Україні (в тому числі хворих на важкі форми ДЦП, цукрового діабету, астми тощо), без жодних доказів звинувачує їх в участі у масових заворушеннях. Прокурори клопочуть перед судами про затримання цих людей і суди тотожними рішеннями без аналізу доказів, заарештовують їх», – наголосив Пацкан.

Крім того, політик підкреслив, що ініціатива Ради Європи щодо створення незалежної консультативної групи з розслідування насильницьких інцидентів під час акцій протесту в Україні є надзвичайно важливою.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.