Пацкан розповів Комісару Ради Європи про системні порушення правоохоронців

Голова парламентського комітету з питань прав людини, народний депутат від «УДАРу»  Валерій Пацкан зустрівся з Комісаром Ради Європи з прав людини Нільсом Муйжніекс.

Приїзд Комісара до України пов’язаний з низкою фактів порушення прав людини, які відбулися за останній час в країні, що в свою чергу, актуалізувало питання залучення представників міжнародних організацій до моніторингу та припинення цих порушень з боку правоохоронних органів.

За словами Валерія Пацкана, під час зустрічі мова йшла про факти системного порушення представниками правоохоронних органів та тіньових афільованих з ними структур фундаментальних прав людини, в тому числі, права на життя.«Міліція масово незаконно затримує випадкових людей по всій Україні (в тому числі хворих на важкі форми ДЦП, цукрового діабету, астми тощо), без жодних доказів звинувачує їх в участі у масових заворушеннях. Прокурори клопочуть перед судами про затримання цих людей і суди тотожними рішеннями без аналізу доказів, заарештовують їх», – наголосив Пацкан.

Крім того, політик підкреслив, що ініціатива Ради Європи щодо створення незалежної консультативної групи з розслідування насильницьких інцидентів під час акцій протесту в Україні є надзвичайно важливою.

Українці не здаються. Боротьба триває! Не будьте осторонь, не «продиваньте» своє майбутнє! Якщо ви не маєте змоги побувати на цьому протистоянні у Києві, допоможіть тим, хто хоче добратися туди, та тим, хто там перебуває.

Добровільний збір коштів для протестувальників на Майдані: картка Приватбанку 5457082230251691. НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ ДО МАЙБУТНЬОГО УКРАЇНИ!

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh