Авторські статті

Пацкан: Команда нової влади повинна формуватися на основі фаховості, а не партійності

Команда нової влади повинна формуватися на основі фаховості, а не партійності. Про це в коментарям журналістам зазначив голова Закарпатського «УДАРу», народний депутат Валерій Пацкан, підтвердивши, що його кандидатура розглядалася на посаду нового голови Закарпатської ОДА. 

«Влада на Закарпатті не повинна бути сформована на основі політичних сил. Це має бути технократична команда фахівців, котра  дасть змогу витягнути край з тої економічної прірви, в якій ми зараз знаходимося», –  наголосив Пацкан.

«Ударівець» зазначив, що для нього, як для закарпатця, цікаво зробити свій вклад для розвитку Закарпаття. Тому, переконаний Пацкан, він зможе більше користі для області принести у парламенті. «У певні моменти я здатен переконати, що ті чи інші кроки повинні бути зроблені в нашому краї, проконтролювати виділення тих чи інших коштів. Але я хочу, щоб ці кошти витрачалися за призначенням – на благоустрій Закарпаття,  ремонт доріг, дитсадків і так далі. Щоб більше не було 60-70 % «відкатів», як при Партії регіонів. Щоб ці кошти йшли на благо закарпатців і нашого краю», – відзначив Валерій Пацкан.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.