Новини

Озонування та дезінфекція: комплексний підхід до чистоти

У сучасному світі чистота приміщень стає все більше необхідністю, ніж забаганкою, адже щоденно ми взаємодіємо з великою кількістю людей і, як наслідок, бактерій та вірусів. Тому важливо проводити регулярну дезінфекцію, що останнім часом також вийшла на якісно новий рівень та пропонує новітні розробки, що допоможуть підтримувати чистоту впродовж більш тривалого періоду часу. Такі заходи також позбавляють від загрози розвитку та розповсюдження вірусів та бактерій у ваших приміщеннях. Одним із якісних та сучасних різновидів дезінфекції є озонування повітря, яким займається компанія Eco-Ozon – https://www.eco-ozon.com.ua.

Переваги і суть метода

Насправді якісна дезінфекція приміщення – це цілий комплекс заходів, спрямованих на глибоке очищення всього простору від поверхонь до стелі. Для цього створені спеціальні дезинфікуючі засоби, які розпилюються на поверхні, вбиваючи мікроби та допомагаючи позбутися пилу, бактерій та мікроорганізмів. Але – це процес, тривалість якого збільшується пропорційно до розмірів приміщення. Саме тому варто відзначити озонування, як значно швидший та не менш ефективний від того метод дезінфекції, що одночасно бореться із забрудненнями, бактеріями та вірусами як у повітрі, так і на різноманітних поверхнях.

В чому полягає суть озонування і чому цей метод є настільки ефективним? Вся річ у тому, що озон є відмінним окислювачем, який ефективно руйнує бактерії, віруси, цвіль та інші забруднювачі. Крім того, він ефективно і майже миттєво позбавляє від неприємного запаху та насичує повітря киснем, що особливо актуально для офісних або житлових приміщень, що розташовані у центрі міста або ж, якщо у приміщенні передбачається висока прохідність (перебуває багато працівників або ж приходить велика кількість клієнтів).

Переваги методу:

  • Ефективність: Озон знищує до 99% бактерій та вірусів.
  • Екологічність: Після дезінфекції озон розкладається на кисень, не залишаючи шкідливих залишків, що робить метод цілком безпечним і таким, що підходить для застосування у дитячих центрах, дитячих кімнатах тощо.
  • Універсальність: Підходить для обробки різних типів приміщень – від житлових до комерційних.

Хто ефективно вирішить проблему?

Ми у компанії Eco-Ozon турбуємось про кожного нашого замовника і надаємо послуги в семи великих містах України: Київ, Дніпро, Харків, Львів, Одеса, Тернопіль, Херсон, щоб бути ближче до вас! Надаємо високоякісні професійні послуги з дезінфекції будь-яких приміщень – звертайтесь, ми подбаємо про ваше здоров’я та безпеку.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України