Ознаки того, що він просто використовує тубе, щоб забути колишню

Як зрозуміти, що він використовує тебе, щоб забути її…

Відносини наших хлопців зі своїми колишніми — одна з головних наших головних болів. Але що ще гірше, так це зрозуміти, що він використовує тобі, щоб забути її…загалом, перевір його поведінку на предмет цих 9 ознак, щоб переконатися в зворотному.

1. Він не може говорити про неї спокійно.

Сам факт, що він про неї згадує при тобі — вже тривожний знак. Альо якщо він ще говорити про неї з емоціями — навіть негативними, — він точно ще не забув її.

2. Минуло вже кілька місяців, а він ще не познайомив тебе з своєю сім’я сім’єю.

Може вони навіть не знають про твоє існування? Якщо коли дзвонить його мама, він навіть не згадує про тебе, можливо, тобі ніхто і не знає, і можливо він і не збирається бути з тобою у перспективи.

3. У вас немає романтики.

У вас найбільше фізична зв’язок, ніж емоційна? Це явна ознака, що його емоції десь в іншому місці. Якщо ви в більшості тільки займаєтеся сексом, причому без особливих емоцій (хоч і пристрасний) з його боку, то він просто намагається забутися в тобі.

4. Він не будує планів на майбутнє.

Він не винен відразу стає на одне коліно і робити пропозицію, але з його розмов ти повинна розуміти, що він не збирається порвати з тобою вже наступного тижня. Може це плани на наступний місяць або на ваш відпустку.

5. Він занадто квапить відносини.

Ви тільки почали зустрічатися, а він вже пропонує з’єднання їхатися? Він постійно пише тобі і хоче бачитися щодня? Це, звичайно, непогано, але можливо не щиро. Він не міг по-справжньому закохатися в тебе, якщо ви ще мало знайомі. Може він просто намагається переконати сам собі, що він щасливий. Не залишайся з тим, хто примушує себе любити тебе, може навіть зло колишньої.

6. Ти відчуваєш, що він порівнює тобі з колишньою.

Може він не говорити про це вголос, але ти це відчуваєш. Може ти робиш те, що вона не робила б, може він навіть радить тобі щось з відсиланням на неї — чи ти знаєш, що вона займається тим же. Якщо ти відчуваєш, що він намагається перетворити тобі в неї, це тому що так і є.

7. Його друзі здивовані, що він зустрічається.

Якщо його друзі сумніваються у ваших стосунках, це тому що вони знають ті, чого не знаєш ти. Може тільки вчора він бідкався їм за своєю колишньою, а сьогодні вже привів тобі.

8. У нього було складення розставання.

Це вона покинула його? Вони зустрічалися багато років? Якщо минуло всього кілька тижнів і навіть місяців, і він каже, що вже забув її — це навряд чи буде правдою.

9. Він плутає тебе з нею.

Мабуть, він занадто багато думає про неї, що забуває, що поруч з ним ти. Може він плутає якісь деталі: наприклад, що ти не любиш каву з молоком, як вона, а зелений чай, що волієш фіолетовий колір, а не її улюблений рожевий.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

4 × 3 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh