Життя

Ознаки того, що він просто використовує тубе, щоб забути колишню

Як зрозуміти, що він використовує тебе, щоб забути її…

Відносини наших хлопців зі своїми колишніми — одна з головних наших головних болів. Але що ще гірше, так це зрозуміти, що він використовує тобі, щоб забути її…загалом, перевір його поведінку на предмет цих 9 ознак, щоб переконатися в зворотному.

1. Він не може говорити про неї спокійно.

Сам факт, що він про неї згадує при тобі — вже тривожний знак. Альо якщо він ще говорити про неї з емоціями — навіть негативними, — він точно ще не забув її.

2. Минуло вже кілька місяців, а він ще не познайомив тебе з своєю сім’я сім’єю.

Може вони навіть не знають про твоє існування? Якщо коли дзвонить його мама, він навіть не згадує про тебе, можливо, тобі ніхто і не знає, і можливо він і не збирається бути з тобою у перспективи.

3. У вас немає романтики.

У вас найбільше фізична зв’язок, ніж емоційна? Це явна ознака, що його емоції десь в іншому місці. Якщо ви в більшості тільки займаєтеся сексом, причому без особливих емоцій (хоч і пристрасний) з його боку, то він просто намагається забутися в тобі.

4. Він не будує планів на майбутнє.

Він не винен відразу стає на одне коліно і робити пропозицію, але з його розмов ти повинна розуміти, що він не збирається порвати з тобою вже наступного тижня. Може це плани на наступний місяць або на ваш відпустку.

5. Він занадто квапить відносини.

Ви тільки почали зустрічатися, а він вже пропонує з’єднання їхатися? Він постійно пише тобі і хоче бачитися щодня? Це, звичайно, непогано, але можливо не щиро. Він не міг по-справжньому закохатися в тебе, якщо ви ще мало знайомі. Може він просто намагається переконати сам собі, що він щасливий. Не залишайся з тим, хто примушує себе любити тебе, може навіть зло колишньої.

6. Ти відчуваєш, що він порівнює тобі з колишньою.

Може він не говорити про це вголос, але ти це відчуваєш. Може ти робиш те, що вона не робила б, може він навіть радить тобі щось з відсиланням на неї — чи ти знаєш, що вона займається тим же. Якщо ти відчуваєш, що він намагається перетворити тобі в неї, це тому що так і є.

7. Його друзі здивовані, що він зустрічається.

Якщо його друзі сумніваються у ваших стосунках, це тому що вони знають ті, чого не знаєш ти. Може тільки вчора він бідкався їм за своєю колишньою, а сьогодні вже привів тобі.

8. У нього було складення розставання.

Це вона покинула його? Вони зустрічалися багато років? Якщо минуло всього кілька тижнів і навіть місяців, і він каже, що вже забув її — це навряд чи буде правдою.

9. Він плутає тебе з нею.

Мабуть, він занадто багато думає про неї, що забуває, що поруч з ним ти. Може він плутає якісь деталі: наприклад, що ти не любиш каву з молоком, як вона, а зелений чай, що волієш фіолетовий колір, а не її улюблений рожевий.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України