Здоров'я

Обережно: комарам найбільше подобаються саме ці люди

Теплі літні ночі на відкритому повітрі могли б бути такими приємними. Якби не цей загрозливий гул і укуси маленьких кровососів.

Комарі не обирають своїх жертв навмання. Кровопивць приваблюють певні групи крові. Але інші чинники також збільшують ризик укусу. З’ясовуємо, за ким насправді полюють настирливі комахи.

7 речей, які люблять комарі

1. Група крові 0.
Комахи можуть визначати групу крові більшості людей за хімічним сигналом на шкірі. Люди з групою крові 0 особливо привабливі. Згідно з дослідженням, комарі сідають на людей із групою крові 0 майже вдвічі частіше, ніж на людей із групою крові А. Група крові B знаходиться між ними в рейтингу у комарів.

2. Любителів пива
На думку вчених, навіть 0,3 літра пива можуть підвищити привабливість для комарів. Чому це так, ще не до кінця зрозуміло, але алкоголь у пиві, ймовірно, призводить до підвищення температури тіла і, отже, до збільшення потовиділення. Карбонізація може бути ще одним чинником. Під час відкриття пива виділяється CO₂, який приваблює комарів, оскільки вони використовують CO₂ для пошуку ссавців.

3. вагітних Аналогічна ситуація і з залученням вагітних: вони видихають на 21 відсоток більше вуглекислого газу, що робить їх дуже бажаними для гелів. Злегка підвищена температура тіла також робить їх особливо привабливими для маленьких кровососів. Обидва фактори також впливають у випадку з людьми і великою вагою.

4. Людей у темному одязі
У той час як деякі комахи віддають перевагу яскравому одягу, комарі більше цікавляться людьми в темному одязі. Тому влітку краще не носити чорне, темно-синє або темно-червоне.

5. Спортсменів і любителів фітнесу
Мало що так приваблює комарів, як піт. Кожен, хто багато займається спортом і багато потіє, є справжньою знахідкою для них. Молочна кислота, що виробляється, і бактерії, які з нею пов’язані, є магнітами для комарів. До речі, синтетичний піт навіть використовують як атрактант для пасток для комарів.

6. Людей із великою кількістю шкірних бактерійКомарі люблять, щоб на шкірі їхніх жертв була велика кількість різноманітних бактерій; це їх особливо приваблює. Скільки і, насамперед, які бактерії є на нашій шкірі, залежить від різних чинників, на які ми не завжди можемо вплинути.

7. Людей з особливими генами
У 85 відсотках випадків комарі кусають через гени. Вони багато в чому відповідальні за наш запах і впливають на те, скільки їх летить на нас. Навіть невелика генетична різниця може підвищити ймовірність укусу вас, ніж іншого члена сім’ї. Дослідження однояйцевих і різнояйцевих близнюків показало, що коли один однояйцевий близнюк особливо цікавий комарам, те ж саме стосується й іншого. Однак у випадку різнояйцевих близнюків один може привабити багато комарів, а інший – ні.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України