Новини

Особливості та склад молочних сумішей

Безсумнівно, найкраща їжа для новонародженого малюка — материнське молоко. Спеціалісти HiPP також дотримуються цієї думки. Проте не всі мами мають змогу годувати дітей грудьми. Щоб дати дитині харчування, максимально наближене до якості материнського молока, забезпечити розвиток та ріст немовлят, розробили суміш HiPP Combiotic.

Особливості та склад молочних сумішей HiPP

Виробники постійно вдосконалюють молочні суміші хіп комбіотик, щоб наблизити їх за складом до материнського молока. Дитяче харчування включає такі компоненти:

  1. Пробіотики. Це культури лактобактерій L. Fermentum hereditum, що здатні формулювати нормальну мікрофлору дитячого кишечника, сприяють хорошому травленню.
  2. Пребіотики. Здатні підтримувати роботу пробіотиків, допомагають розвивати мікрофлору кишківника.
  3. Омена-3, Омега-6. Незамінні жирні кислоти, які містяться в натуральному грудному молоці. Вони допомагають розвивати мозок, сприяють покращенню зору.
  4. Нуклеотиди, що містяться в молоці матері, відповідають за зміцнення імунітету немовляти.
  5. Кальцій та залізо. Незамінні елементи для повноцінного розвитку дитини.

Молочні суміші HiPP не мають у складі цукру, емульгаторів, глютену, барвників, консервантів, ароматизаторів, ГМО. Тобто, суміші абсолютно безпечні для немовлят від народження.

В основі дитячого харчування використовують сертифіковане коров’яче молоко. Виробник дотримується вимог закону ЄС про органічне виробництво. Це означає, що тварин вигодовують лише натуральними кормами, які вирощують без пестицидів та інших небезпечних добавок (гормонів, стимуляторів росту).

Як правильно приготувати молочну суміш HiPP

Для здоров’я та хорошого самопочуття малюка важливо правильно готувати суміш та зберігати її у готовому вигляді згідно рекомендацій виробника.

  • Готуйте суміш лише чистими руками, попередньо помивши їх атибактеріальним милом.
  • Перед годуванням малюка потрібно простерилізувати пляшечку та соску.
  • Використовуйте свіжу кип’ячену воду, рекомендовану педіатрами.
  • Насипте необхідну кількість сухої суміші, залийте кип’яченою охолодженою водою до рекомендованої температури та струсіть декілька разів для повного розчинення порошку.
  • Готову суміш рекомендовано зберігати не довше, ніж одна година.

Також важливо правильно зберігати відкриту коробку з дитячим харчуванням: з дотриманням терміну використання та температурного режиму. Ця інформація вказана на пачці.

Придбати якісну дитячу суміш можна на офіційному сайті виробника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України