Новини

Особливості роботи страхової компанії «ПРОВІДНА» під час війни

Війна, якатриває сьогодні в Україні, не впливає на виплати за договорами страхуванняСК «ПРОВІДНА»– компанія незважаючи на війну, продовжує повноцінно виконувати свої зобов’язання.

Повномасштабнавійна, яку принесла росія24 лютого 2022 року в Україну, сталапричиною змін у житті кожного з українців, причому це актуально як для звичайних громадян, так і для представників бізнесу. Що ж стосується страхового ринку та проблем, які має сьогодні страхова компанія «ПРОВІДНА», то в першу чергу мова йде про суттєве зменшення кількостіпродажу страхових послуг, а також вимушений переїздпрацівників компанії у більш безпечні західні на центральні регіони Україниабо за кордон.

Не менш важливою проблемою стало подорожчання послуг СТО, та медичних установ, які обслуговують клієнтів страхових компаній. Так чи інакше, навіть такі проблеми не вплинули на роботу СК «ПРОВІДНА» і безперервно стабільні виплати по страховим полісам продовжуються і надалі без затримок. Це стало можливим, тому що страхова компанія «ПРОВІДНА» відповідально відноситься до своєї діяльності і має страховий резерв, який розрахований саме для подібних екстрених випадків. Крім цього резерву, власник СК «ПРОВІДНА»Якоб Вестерлакен з Нідерландів (Consorcium B. V.) також запевнив компанію в своїй підтримці в будь-якому разі, як би не розвивалась ситуація й надалі.

Робота СК ;«ПРОВІДНА» в умовах повномасштабної війни

Як розповідають в страховій компанії «ПРОВІДНА, перші кілька місяцівпісля початку російського вторгнення в Україну стали для компанії найскладнішими, так як багато клієнтів вимушено змінювали свої місця проживання на більш безпечні регіони в Україні, або навіть виїжджали за кордон.Підприємства, які заключали договори корпоративного страхування,в свою чергу призупиняли свою діяльність, що самим прямим чином посприяло зменшенню кількості страхових платежів.

У пресслужбі страхової компанії «ПРОВІДНА» повідомили, що основний обсяг продажу приносили центральні регіонах України, а максимальне зменшення кількості фінансових надходжень припало на той час, колив Київській, Сумській та Чернігівській областях України велись бойові дії. Після деокупації цих областей кількість продажів страхових продуктів почала знов зростати.

Сьогодні, СК «ПРОВІДНА» продовжує працювати та повноцінно виконує свої зобов’язання перед клієнтами, проводячи виплати за страховими полісами. У той же час,деякі страхові послуги були адаптовані під реалії воєнного стану. Зокрема це стосується нової можливості отримувати покриття за страховкою за шкоду, задіяну внаслідок військових дій.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.