Новини

Особливості медичного супроводу масових заходів

Медичний супровід заходів – це організація комплексу медичних послуг. В залежності від масовості заходу і його напрямку, це може бути чергування на заході одного лікаря чи медсестри, або медичної бригади, чи присутність декілька десятків машин швидкої допомоги в безпосередній близькості (на масштабних заходах).

Навіщо замовляють медичний супровід заходів?

Масові заході різноманітного напрямку – це завжди зона ризику. Тому присутність лікарів або чергуюча поруч карета швидкої допомоги – обов’язкова умова. В приватних випадках обов’язковість присутності лікарів продиктована здоровим глуздом, а у випадку громадських заходів – вимога техніки безпеки.

Заходи, в яких приймає участь велика кількість людей, підлягають до обов’язкового медичного супроводу. Для забезпечення безпеки всім присутнім, організатори заздалегідь планують медичний супровід та роблять відповідне замовлення в мед структурах. Замовляйте медичний супровід заходів від Айболіт. В нас доступні ціни, професійні лікарі та сучасне обладнання, а також – великий досвід роботи на масових заходах.

До обов’язків медичного персоналу, з супроводу входить декілька задач.

 • По-перше це – надання першої медичної допомоги. Лікар, що присутній на заході має можливість надати медичну допомогу майже миттєво, що суттєво позначається на якості медичної послуги. Та ж медична послуга, надана через деякий проміжок часу не буди мати такого ж успіху, як та, що відбувалася у перші хвилини після травми або нещасного випадку.
 • По друге – госпіталізації в мед заклад (при потребі). Інколи першої допомоги на місці недостатньо і потребується подальше лікування або розширена діагностика, надати які можуть тільки у лікарні.

Які заходи потребують медичного супроводу?

Будь які заходи, що передбачають велику кількість відвідувачів, потребують медичного супроводу.

 • Спортивні змагання та інші спортивні заходи.
 • Корпоративні свята.
 • Концерти.
 • Приватні прийоми.
 • Благодійні акції.
 • Масові свята.
 • Телевізійні зйомки.
 • Похорони та інші ритуальні заходи.

Медичний супровід – це ваша впевненість, що все буде добре. Отже при плануванні свят та публічних заходів ніхто не планує нещасних випадків та погіршення самопочуття, але на жаль – це трапляється. Позначається хвилювання, перевтома, вживання алкоголю, несприятливі погодні умови та ще багато-багато факторів. Але присутність лікарів дозволить надати безпечності на будь-якому заході. Якщо щось і трапиться – наслідки будуть мінімізовані.

Найчастіші медичні випадки, задля яких і чергують лікарі, це:

 1. Отруєння. Під час святкувань часто відбувається отруєння алкоголем, та отруєння їжею. Причому їжа та алкоголь можуть бути досить якісні, але втручаються такі фактори як температурні умови (жара наприклад) і індивідуальна непереносимість, схильність до алергічних реакцій.
 2. Травми. Найчастіше травми трапляються на спортивних заходах. Топ травм – це забої, розтягнення, вивихи, потертості і зриви мозолів, переломи тощо. Також багато травм на корпоративах и масових заходах, що суміщають елементи спортивних змагань з вживанням алкоголю.
 3. Сонячні та теплові удари, запаморочення, втрата свідомості. На багатьох масових заходах виникає задуха та брак притоку свіжого повітря. Невитривалі та хворобливі люди можуть при цьому погано себе почувати ти навіть втрачати свідомість. Також причиною втрати свідомості може стати тепловий або сонячний удар.
 4. Нервові зриви та інші хвороби, викликані надмірними хвилюваннями та нервуваннями. Під час любого свята може виникнути хвилювання і, як наслідок – підняття тиску, панічні атаки, нервові зриви. Особлива категорія ризику – конкурси та змагання, ритуальні заходи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України