Новини

Особливості медичного газопостачання в Україні

Кисень – це не лише простий газ, який ми зазвичай вдихаємо. Іноді це життєво необхідний компонент для лікування та відновлення здоров’я та існує безліч причин, коли пацієнтам може знадобитись медичне кисневе обладнання. Головне – використовувати якісне, надійне, сертифіковане устаткування.

Кращі пропозиції з постачання обладнання для систем медичного газопостачання для лікарень, приватних клінік, а також інших установ доступні у виробника Reanimed. Якщо є бажання, можливо самостійно переглянути весь перелік в каталозі, або зв’язатись з менеджерами компанії по указаними на сайті телефонним номерам.

Основні властивості медичного кисню

Технічні та медичні гази мають ряд суттєвих відмінностей. Лікарський кисень – це концентрований продукт високої ступені чистоти. При його виробництві слід дотримуватись строгих нормативів, а використання розповсюджене для лікування пацієнтів з хронічною обструктивною хворобою легень, серцевою недостатністю, пневмонією, астмою та іншими станами. Коштує така сировина на порядок вище технічних аналогів. В заклади охорони здоров’я оксиген доставляється в балонах.

Для забезпечення безперервного доступу до кисню пацієнтів з різними захворюваннями та станами, в закладах медичної інфраструктури організовують системи лікувального газопостачання. На сайті виробника в наявності також і медичні меблі, широкий перелік всього необхідного для лікарні, які повністю відповідають всім необхідним нормам та вимогам.

Система газопостачання – важлива складова медичної інфраструктури

Крім кисню для анестезіології, знеболювання та багатьох інших процедур також використовуються інші медгази: азот, гелій ксенон, циклопропан, аргон, двоокис вуглецю. Причому це можуть бути як чисті речовини, так і їх суміші.

Система медичного газу – це впорядкована та добре організована інфраструктура, спроектована для забезпечення безперервного та безпечного постачання різних сумішей в лікарнях, клініках та інших установах. Вона охоплює комплексну мережу трубопроводів, централізовані регулятори тиску, баки та інші компоненти, спеціально призначені для надання лікарям необхідних засобів для лікування та діагностики пацієнтів.

Спосіб зберігання такої сировини буде залежати від вимог конкретного закладу, специфіки використання та потреб пацієнтів. Це можуть бути як зовнішні та внутрішні системи розподілу стисненого повітря та медичного газу. Серед основних варіантів:

  • балони зі стисненим чи зрідженим киснем: найпоширеніший різновид зберігання, для швидкого та ефективного лікування пацієнтів;
  • модульні концентратори: системи з незалежними блоками, кількість яких може бути адаптована до потреб користувача, забезпечують безпечне, автономне та надійне функціонування. При виході з ладу або вимкнення одного з елементів інші складові продовжують безперебійну роботу.
  • бочкові концентратори: медичні газові системи, які складаються з двох місткостей, кожна з яких містить цеолітовий адсорбент, дозволяють отримувати чистий кисень з навколишнього середовища;
  • киснево-газифікаційні установки: забезпечують надійне та ефективне постачання медичного кисню, задовольняючи високі потреби закладу в цьому життєважливому ресурсі.

В «Реанимед» можливо замовити медичний газ під ключ, а також всі необхідні комплектуючі, з подальшим гарантійним обслуговуванням. Центр комплектації здійснює повний спектр робіт, від проектування, до контрольного запуску. Для більш точної та детальної інформації щодо процесу замовлення варто звернутися безпосередньо до представників компанії через їхні контактні дані.

Ціна на медичну газову та вакуумну централізовану систему постачання визначається рядом факторів, що включають обсяг та тип необхідних сумішей, технічні характеристики мережі, обсяг послуг та індивідуальні вимоги закладу. Загальна вартість також враховує витрати на проектування, інсталяцію та підтримку в експлуатаційному періоді.

Унікальний асортимент медичної продукції

Крім медичних газових систем в лікарні, на веб-сайті також можливо замовити якісні меблі для лабораторій, операційних, лікувально-процедурних кабінетів, поліклінік, інших установ. Асортимент охоплює ергономічну та функціональну продукцію, спеціально розроблену для закладів охорони здоров’я, забезпечує комфорт та безпеку як персоналу, так пацієнтам. Серед продукції, яка має найвищий попит: медшафи, функціональні ліжка, кушетки спеціального призначення, візки, столи, крісла. В інтернет-магазині доступно купити металеві меблі оптом та під замовлення.

Оберіть наші продукти та відчуйте перевагу перед іншими. Завдяки співпраці безпосередньо з постачальниками, завжди пропонуємо доступні ціни та взаємовигідні умови співпраці!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України