Життя

Особливих приводів для радості немає: гороскоп з 9 по 15 березня для всіх знаків Зодіаку

Що обіцяють зірки?

Цей тиждень почнеться з повного місяця, яке не самим кращим чином відіб’ється на більшості знаків Зодіаку. При цьому з фазі ретроградности вийде Меркурій, тому до кінця тижня справи покращаться, буде легше домовитися з оточуючими.

Овен (21.03 – 20.04)

У Овнів тиждень може принести емоційні перевантаження. Не варто починати нові справи, братися за нові проекти. Постарайтеся контролювати агресію, вона перешкодить вам досягати своїх цілей. Ідеально пустити її в конструктивне русло або знайти спосіб, як її виплеснути, не зриваючись на оточуючих.

Телець (21.04 – 20.05)

Тиждень може початися напружено – з нервами і переживаннями. Братися за важливі справи в такому стані не варто, краще спробуйте відпочити. До середини тижня ситуація покращиться, але новим краще не займатися, тім більше, що старі справи йдуть стабільно і приносити фінансові бонуси.

Близнюки (21.05 – 21.06)

Близнюки можуть спіткнутися на початку тижня про власні ілюзії. Люди можуть опинитися не тими, якими здаються, а у ситуацій може відкритися подвійне дно. Ви можете виявитися спонтанними у прийнятті рішень, але друга сторона цього – здатність сприймати свіжі ідеї і нестандартні підходи. Можливо, щось з цього вам знадобиться.

Рак (22.06 – 22.07)

Можливі невеликі конфлікти на роботі, напруга у відносинах з коханою людиною. Краще перечекати цей тиждень “в тіні”, не залучайте уваги, не вступайте в гучні конфлікти. Зосередьтеся на своєму здоров’ї сім’ї, своїх відчуттях, відпочиньте.

Лев (23.07 – 23.08)

Важливо направити свою енергію в потрібне вам русло. Вибирайте свої життєві пріоритети, важливі справи і сфокусуйтеся на них. Інакше нерозтрачений потенціал виллється в нервозність і метушливість, які не принесуть нічого корисного, а лише розтратять вашу силу.

Діва (24.08 – 23.09)

У Дів тиждень не принесе нічого нового, все буде стабільно і звично. Загостриться ваша інтуїція, внутрішнє чуття. Можливо, вам захочеться навести порядок – переглянути гардероб в очікуванні весняного тепла, викинути зайві речі, розібратися з фінансами. Для цього зараз сприятливий час.

Терези (24.09 – 23.10)

У Терезів може виникнути непорозуміння у відносинах, спливуть давні проблеми. З’явиться відчуття нестабільності в роботі. При цьому з’явиться можливість завершити справи, які вже давно тяглися, але з різних причин були незакриті.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

У вас може виникнути сварка з близькою людиною на початку тижня, але до кінця тижня пристрасті вляжуться. Притримайте критику і гострі слова і ваші відносини тільки покращаться. Вас може підтримати і надати допомогу якийсь впливовий чоловік.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Тиждень може бути непередбачуваною з постійно мінливими планами. Пом’якшити коливання допоможе ваша гнучкість. Прийміть те, що реалії змінюються. Також це гарний час для того, щоб вийти на новий рівень в особистому або професійному плані. У цьому вам допоможе інтуїція.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Тиждень принесе натхнення і почнеться з якихось позитивних моментів. У відносинах буде присутня романтика. Справи будуть сперечатися завдяки вашому ентузіазму. На роботі ваші таланти оцінять, ваш настрій відзначать і близькі.

Водолій (21.01 – 20.02)

На тижню можуть загостритися якісь неприємні ситуації, шкідливі звички, які вам доведеться долати. При цьому можливі якісь фінансові бонуси – премії, призи, виграші, подарунки.

Риби (21.02 – 20.03)

Риби можуть зіткнутися з тим, що їхні очікування не виправдаються. Але можливо, ви спочатку вибрали неправильний шлях. Період сприятливий для того, щоб отримати підтримку інших, налагодити контакти, просунутися в особистих відносинах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України