У Бориславі на Львівщині відбулася фотовиставка “Особливі мрії та професії”

25 вересня у Центральній міській бібліотеці Борислава (вул. Шевченка, 20) відбулось відкриття унікальної фотовиставки “Особливі мрії та професії”за участю молоді з особливими потребами, якою опікується БФ “Карітас – Львів УГКЦ”. Молоді люди розповіли про свої мрії, поділитись своїми досягненнями, разом з особливою молоддю Карітасу Борислава співали улюблені пісні.

Це вже третя поїздка в рамках проекту “Фотовиставка з ярмарком “Особливі історії особливої молоді”, що здійснюється за підтримки Департаменту внутрішньої та інформаційної політики. Автори фотовиставки – подружжя кіномитців Олександр і Дарина Балабай. На фотографіях зображені особливі молоді люди такими, якими вони хотіли б себе бачити: вимріяні професії, улюблені заняття, ролі. Бачимо Андрія в ролі бізнес-аналітика, Вікторію – вчительку, Ірину – бізнес-леді, Христину – художницю, Марію – модельєра… Одна з цих фотографій, Павла – спортсмена, здобула перемогу на міжнародному фестивалі “Інклюзивне співтовариство”.

Гостей зі Львова на святі привітав директор “Карітасу Борислава” о. Петро Підлубний, керівник майстерні для молодих людей з особливими потребами Іванна Білинська та керівництво бібліотечної системи Борислава. Керівник проекту “Центр дозвілля та соціальної реабілітації для молодих людей з особливими потребами” БФ “Карітас – Львів УГКЦ” Мар’яна Монич розповіла присутнім про творчість і дозвілля особливої молоді.

Після відкриття фотовиставки була проведена інтеграційна зустріч особливої молоді у приміщенні Карітасу Борислава, а також о. Петро Підлубний провів екскурсію у храмі св. Анни, де зберігаються мощі багатьох святих.

Наступний культурно-просвітницький захід за участю особливої молоді відбудеться на парафії святого Володимира Великого в Рудно (Львів) 21 жовтня 2018 року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh