Авторські статті

Основний експортний ажіотаж на маски створив власник Алібаба Джек Ма

Уже можна розповісти.

Під час самого розпалу коронавірусу в Китаї, коли запаси масок всередині країни вичерпалися і їх з рук продавали в Шанхаї по $ 5 доларів за штуку, він заслав своїх емісарів по всьому світу, щоб скуповувати всюди за будь-які гроші маски і везти їх літаками в Китай, де він їх безкоштовно мільйонами штук роздавав простим людям.

Тоді в Україні все було спокійно, а вірус був десь дуже далеко. І саме китайські представники приїхавши в Україну ходили по медичному ринку і пропонували купувати медичні маски в будь-яких кількостях на експорт по $ 1 за штуку при її собівартості в 0.05 цента.

Для мене це великий приклад. Як найбагатша людина Китаю в найважчі хвилини для своєї країни думав не про свою шкуру, але допомагав своїй країні впорається з трагедією, яка до них прийшла.

Протягом останнього тижня дуже багаті українські підприємці в приватному порядку купують собі апарати ШВЛ без установки.

Типу доставте коробку до нас на склад – нехай тут постоїть.

Тобто, знаючи вже що в країні є проблема з кількістю і типом ШВЛ ставлять їх просто в гаражі на випадок якщо вони або хтось з їхніх близьких захворіє.

Хочу запитати. Хлопці, а як ви собі це уявляєте ?!

Ну от не дай Бог ви або хтось із ваших близьких захворів коронавірусів.

І що? Ви і справді думаєте, що ви приїдете в реанімацію інфекційного відділення, яке буде забито хворими зі своїм апаратом вентиляції легенів?

Як на вас будуть дивитися люди? Як на вас будуть дивитися адміністрація?

Як на вас будуть дивитися Лікарі реаніматологи та інфекціоністи, які в гострій нестачі ШВЛ по країні і цілодобово рятуючи життя простих людей будуть знати, що у вас все це час такий потрібний ШВЛ просто тупо стояв в гаражі замість того щоб рятувати життя українців.

В кінці кінців. ШВЛ це ж не електробритва. Його ще треба встановити, підключити, інсталювати, налаштувати. Можна ж і не встигнути …

Повірте мені. Це не розумно, чи не морально, не етично і не практично.

Відверто. Це буде погано.

Якщо ви переживаєте. Якщо у вас є гроші і бажання. Робіть як Джек Ма.

Купуйте ШВЛ і відразу ставте його в подарунок в будь-інфекційні відділення української лікарні. Повірте, якщо вам не дай Бог воно таки знадобиться вас будуть там лікувати як найкращого і самого головного пацієнта.

А поки. Куплений вами про запас ШВЛ буде рятувати життя іншим людям і вам це обов’язково зарахується.

Повірте. Вам буду вдячні все, від адміністрації і лікарів до пацієнтів та їхніх родичів.

Відверто. Це буде добре.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України