Основний закон успіху і процвітання

Якщо ти будеш використовувати цей закон у кожній сфері життя – повір, результати приголомшать тобі!

Є один закон, яким піддається абсолютно все! Твій бізнес, сім’я, стосунки, здоров’я – все можна поліпшити або вкрай занапастити одним способом. Яким же?

Найголовніший закон успіху і процвітання

Бог зневаженим не буває. Що посіє людина, ті й пожне.
Біблія, Галатів 6:7

Напевно ти не раз чув цю фразу, вона взята з Біблії і описує духовний закон, який працює від створення світу. Він не може бути скасований, як неможливо скасувати черговість літа і зими, дня і ночі, сонця і місяця. Так створив Бог, і саме так все працює.

У чому ж суть цього закону сіяння і жнив?

Все, що ти маєш – це твої насіння. Думки, слова, таланти, гроші, час, сили. Кожна хвилина життя – це поле, яке ти засіюєш. В залежності від того, що ти поклав у грунт, виростає урожай. Якийсь швидко, якийсь повільно. Але правда в тому, що жнива є завжди!

Тому зараз розбери всі сфери свого життя і подумай, які насіння і куди ти вкладаєш? Хороші вони чи не дуже? А може, грунт не та? Який урожай ти отримуєш день від дня в роботі, здоров’я, фінансах і відносинах?

Все, що є у тобі сьогодні – це результат вчорашнього посіву. Ти посіяв. І в твоїй владі вирвати посіяне: приміром, покаятися в скоєному і чинити по-іншому.

Інші люди теж можуть сіяти в наше життя певні насіння: негативні або позитивні. Головне, чи ти не даси їм прорости? Якщо тобі сказали або нікого щось погане, не акцентуй на цьому увагу, не зрошуй це в своєму серці, інакше обов’язково пожнеш біль і гіркоту, які будуть отруювати твою душу.

І навпаки, якщо нікого тобі комплімент або сюрприз, приймай і дякуй! І пожнеш ще більше любові і прийняття у всіх сферах життя!

Роби людям добро, виділяй фінанси (це теж твої насіння!) на Божу справу і на благодійність. Допомагай оточуючим словом і ділом, ободряй їх і вдохновляй. Кожен день цього любов і підтримку. У свою професію і бізнес вкладай себе, не халтурно, а на максимум, щоб потиснути 100% успіху! Годуй собі гарною їжею, цей свого здоров’я якісні продукти. Фільтруй думки і слова, це твої насіння для майбутнього.

Якщо ти будеш використовувати цей закон у кожній сфері життя — повір, результати приголомшать тобі!

Хай щастя і процвітання наповнять твоє життя! Адже тепер ти мудрий і знає сіяч, націлений на велику і успішну жнива!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh