Життя

Основний закон успіху і процвітання

Якщо ти будеш використовувати цей закон у кожній сфері життя – повір, результати приголомшать тобі!

Є один закон, яким піддається абсолютно все! Твій бізнес, сім’я, стосунки, здоров’я – все можна поліпшити або вкрай занапастити одним способом. Яким же?

Найголовніший закон успіху і процвітання

Бог зневаженим не буває. Що посіє людина, ті й пожне.
Біблія, Галатів 6:7

Напевно ти не раз чув цю фразу, вона взята з Біблії і описує духовний закон, який працює від створення світу. Він не може бути скасований, як неможливо скасувати черговість літа і зими, дня і ночі, сонця і місяця. Так створив Бог, і саме так все працює.

У чому ж суть цього закону сіяння і жнив?

Все, що ти маєш – це твої насіння. Думки, слова, таланти, гроші, час, сили. Кожна хвилина життя – це поле, яке ти засіюєш. В залежності від того, що ти поклав у грунт, виростає урожай. Якийсь швидко, якийсь повільно. Але правда в тому, що жнива є завжди!

Тому зараз розбери всі сфери свого життя і подумай, які насіння і куди ти вкладаєш? Хороші вони чи не дуже? А може, грунт не та? Який урожай ти отримуєш день від дня в роботі, здоров’я, фінансах і відносинах?

Все, що є у тобі сьогодні – це результат вчорашнього посіву. Ти посіяв. І в твоїй владі вирвати посіяне: приміром, покаятися в скоєному і чинити по-іншому.

Інші люди теж можуть сіяти в наше життя певні насіння: негативні або позитивні. Головне, чи ти не даси їм прорости? Якщо тобі сказали або нікого щось погане, не акцентуй на цьому увагу, не зрошуй це в своєму серці, інакше обов’язково пожнеш біль і гіркоту, які будуть отруювати твою душу.

І навпаки, якщо нікого тобі комплімент або сюрприз, приймай і дякуй! І пожнеш ще більше любові і прийняття у всіх сферах життя!

Роби людям добро, виділяй фінанси (це теж твої насіння!) на Божу справу і на благодійність. Допомагай оточуючим словом і ділом, ободряй їх і вдохновляй. Кожен день цього любов і підтримку. У свою професію і бізнес вкладай себе, не халтурно, а на максимум, щоб потиснути 100% успіху! Годуй собі гарною їжею, цей свого здоров’я якісні продукти. Фільтруй думки і слова, це твої насіння для майбутнього.

Якщо ти будеш використовувати цей закон у кожній сфері життя — повір, результати приголомшать тобі!

Хай щастя і процвітання наповнять твоє життя! Адже тепер ти мудрий і знає сіяч, націлений на велику і успішну жнива!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України