Новини

Основні види тканин в Україні

Основні види тканин в Україні

Україна може пишатися такими містами, як Київ, Житомир, Харків, Львів, Рівне, Хмельницький, які мають товариства по виробництву бавовни.

Вовна – натуральне волокно, вона служить сировиною для створення пряжі. Обробка і виготовлення цієї сировини відоме людству ще з давніх-давен, а різні вироби з неї мають популярність за будь-яких часів. Варіації виробів відрізняються неймовірною різноманітністю!

Створення льняних тканин бере свій початок ще з далекого 8 століття до нашої ери, хоча тепер виготовлення дещо змінилося (у зв’язку з додаванням синтетичних ниток). Льон вирізняється своєю специфічністю, насиченістю і щільністю.

З народженням у людині бажання зблизитися із природою, популярність цих матеріалів значно зросла.

Асортимент льняної сировини значно менший за бавовняний. Дана пряжа часто використовується у створенні тканин спец призначення (наприклад, брезенту, мішковини). Також із неї виготовляють одяг (жакети, костюми, сукні), чи постільну білизну, скатертини і рушники.

Шовк – надзвичайно м’яка, неймовірно ніжна й тонка тканина з прекрасним переливом, яку виробляють з натурального шовку (шовкове полотно, крепдешин, тощо), синтетичних (атлас) і штучних (епонж-клітинка, піке) ниток й волокон. Доречі рекомедуємо відвідати сайт інтернет магазину тканин Мегатекс, там на вас чекає величезний ассортимент і ви зможете купити оптом тканини від віробників з усього світу.

Має широкий попит, застосовується в пошитті вишуканих суконь та блузок, які не залишать байдужими нікого. Натуральний шовк – це справді дорогий матеріал, котрий використовують для створення розкішних речей.

Виробництво цієї тканини також розпочалося ще у древності, і, так само з часом набуло змін. Незмінним лідером виробництва зі значним відривом продовжує бути країна Китай, після якої з величезним відривом йдуть країни Індія й Узбекистан.

Надзвичайно масштабного використання набув приємний на дотик – трикотаж, при виробництві якого використовуються бавовняні, вовняні, синтетичні й шовкові волокна. Перші трикотажні вироби знайдені ще у першому – третьому столітті до нашої ери при розкопках.

Зараз трикотаж широко використовується для виготовлення дорослого та дитячого одягу, який можна купити у багатьох каталогах Інтернет магазинів від виробника в Україні (оптом рулон, чи в роздріб), але тільки на сайті Мегатекс ткани оптом ви зможете не тільки придбати товар, але і заощадити чималу суму.

Беручи до уваги різні тканини, не варто забувати й про чудову, практичну матерію, котра мала популярність за часів молодості наших мам та бабусь, це – креп, або крепдешин (приємний на дотик, не потребує прасування, міцний та довговічний).

Дешево та якісно можна знайти необхідний товар у каталозі магазину «Мегатекс», що має приголомшливий вибір прекрасних матеріалів, котрі можна купити оптом (рулон), чи в роздріб. Київ, Львів, Луцьк, Чернівці, Вінниця, Тернопіль, Запоріжжя та усі інші міста України мають змогу отримати якісне обслуговування та відмінний товар від виробника.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України