Новини

Основні причини відсутності смаку при парінні вейпів

Вейпінг – це ціла культура, яка охоплює все більше людей у всьому світі. Попри те, що вейпи це відносно недавній винахід кількість їх шанувальників стрімко зростає у всьому світі. Для різних любителів вейпінгу він значить різне. Деякі люди просто люблять густу пару, деяким подобається можливість вибору серед величезного асортименту смаків. Є й люди, які перейшли на вейпи зі звичайних цигарок через той же ширший вибір смаків. Ще одна категорія людей намагається кинути палити за допомогою сучасних девайсів.

Але рано чи пізно кожен вейпер стикається з проблемою відсутності смаку при парінні. Причиною цього можуть бути різні нюанси, наприклад необхідність заміни випарника або картриджа, також причина може бути в рідині, або в тому, що даний тип жижі не підходить для вашого пристрою. Існують різні способи розв’язання цієї проблеми, а також правила обслуговування вейпінгу, дотримання яких позбавить або попередить цю проблему.

Як вейпінг впливає на нюх та смак

Люди, які палять або палили в минулому звичайні цигарки точно знають, що ці вироби погіршують нюх та смак, а також негативно впливають на інші системи організму. Якість життя від такого ефекту безсумнівно погіршується. Вейпінг – це досить недавнє явище на відміну від традиційного паління, тому вчені та лікарі ще не повністю вивчили вплив його на людський організм. Але вже зараз як факт встановлені кілька ефектів, які говорять про те, що вплив на організм людини електронних цигарок значно менший, ніж паління традиційних цигарок.

Вейп працює на рідині, вона нагрівається випарником, рідина не містить ні тютюнового листа, ні інших домішок, які містяться у звичайних цигарках. Пара, що є результатом роботи вейпу, не містить великих частинок тютюну та продуктів горіння, які негативно впливають на організм і в тому числі забивають смакові рецептори. Вплив негативних мікроелементів на дихальну та серцево-судинну систему при парінні значно нижче ніж при палінні традиційних сигарет. Відсутня смола, яка має властивість накопичуватися в організмі та осідати на стінках судин.

Чому погано відчувається аромат від вейпу

Звичайно, в більшості випадків причина втрати яскравості аромату та смаку полягає у вейпі, але причиною може стати й сухість у роті. Річ у тому, що смакові рецептори, зупиняються кожні 10 днів, а слина необхідна для того, щоб вони працювали нормально весь час. Тому перед парінням випийте води, тоді ви яскраво відчуватимете аромати. І взагалі, чи ви є курцем або вейпером, вам особливо ретельно варто стежити за рівнем рідини в організмі. У вейперів спостерігається ефект втомленого язика, коли через постійне паріння слини виробляється менше, спостерігається сухість у роті. Розв’язання цієї проблеми просте – пийте більше води.

Ще одна не менш поширена причина втрати смаку – це дуже часто паріння жижі з одним і тим же ароматом, яке призводить до того, що рецептори перестають реагувати на цей аромат. Рішення просте – оберіть не один смак, а кілька і парте їх по черзі.

Як позбутися притуплення рецепторів смаку

Для того, щоб смак вейпу відчувався яскраво дотримуйтесь таких правил:

  • Якщо ви все ще палите цигарки, киньте, дим цигарок може забивати смакові рецептори.
  • Найчастіше пийте воду.
  • Чергуйте рідини з різними смаками. А також пробуйте парити рідини без смаку.
  • Зменшуйте вживання алкоголю та кави.
  • Очищайте язик і використовуйте засоби проти сухості в роті.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України