Новини з Австрії

В Австрії жінка змогла інсценувати вагітність, пологи, смерть дитини і навіть його похорон, обдуривши батька, родичів і навіть священика

Ця історія, що сталася у Верхній Штирії, звучить неймовірно: без видимої причини молода жінка прикинулася вагітною, потім інсценувала пологи і смерть дитини при цьому. Брехня завершилася ідеально інсценованим урочистим похованням урни з прахом дитя. Обман випадково розкрилася тільки через рік.

У квітні 2018 року в одній сім’ї з Верхньої Штирії сталася велика радість, коли молода жінка оголосила про свою вагітність. Кінець жовтня був «датою народження», але вона сказала всім, що дитина померла в лікарні через 45 хвилин після народження. Для цього жінка вміло сфальсифікувала документи про народження і смерть, завантаживши відповідні довідки з Інтернету. Щоб підтвердити смерть «дитини», вона домовилася про зустріч зі своїм глибоко сумним партнером у місцевого священика і попросила поховати урну з прахом. Через кілька днів на місцевому кладовищі відбулася панахида, в якій взяли участь 20 осіб. Були вимовлені зворушливі промови, для померлої дитини була красива встановлена надгробна плита та вінки від скорботних гостей.

Через рік передбачуваний батько (23 роки) отримав електронний лист від єпархії Грац-Зекау, в якому йому пропонувалося заплатити церковний збір у розмірі кількох сотень євро. Відповідь була написаний дідусем дитини, в якій він скаржився на суму вкладу і припускав, що тут якесь шахрайство. Священик раптово прозрів, піднявши документи, виявивши підробку і подавши заяву, за якою порушили справу.

Як підтвердив суд у Леобене, жінка була засуджена до чотирьох місяців тюремного ув’язнення за підробку документів — експерт не зміг визначити психологічні порушення у міти. Мотив вчинку так і залишився нез’ясованим. Порожня могила була видалена.

Фото: Rie-Press-Austria

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

9 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.