Авторські статтіЗдоров'я

Ось як виглядали жертви хвороб без вакцинації. Відео

Немає нічого обговорювати з ефективністю вакцинації. Однак є ще люди, які не вірять у це. Служба BuuzFeed вирішила нагадати нерішучим, як вони виглядали до смерті жертв хвороб, які увійшли в історію завдяки вакцинації.

Інфекційні хвороби протягом тисяч років супроводжували людство. Протягом століть мільйони людей загинули. Але завдяки вакцинаціям епідемії, що знищують, більше не існують. BuzzFeed підготувала цікавий показ фільму, в якому показали людей, постраждалих від захворювань, для яких є вакцини.

Розвиток медицини за останні сто років усуває деякі небезпечні хвороби, які знищували населення. І це сталося завдяки вакцинам.

Фільм заохотить батьків вакцинувати своїх дітей. Це правда, що це цілком конкретна мотивація.

Рух проти вакцин базується на фальшивих тестах за які відповідає Ендрю Уейкфілд. Він опублікував у 1998 році досліжєення «The Lancet», в якому вказав про передбачуваний зв’язок між вакцинацією та виникненням аутизму і захворювань кишечника. Публікацію було відкликано, і автору було заборонено займатися професією та винесено покарання. Проте віра про шкідливість вакцин залишилася.

Вакцинація може мати побічні ефекти, це правда. Проте відмова від вакцинації може мати набагато гірші наслідки. В даний час щороку в США 50000 чоловік вмирають, тому що вони заразилися захворюванням, від якого можна було врятуватися вакциною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.