Ось як виглядали жертви хвороб без вакцинації. Відео

Немає нічого обговорювати з ефективністю вакцинації. Однак є ще люди, які не вірять у це. Служба BuuzFeed вирішила нагадати нерішучим, як вони виглядали до смерті жертв хвороб, які увійшли в історію завдяки вакцинації.

Інфекційні хвороби протягом тисяч років супроводжували людство. Протягом століть мільйони людей загинули. Але завдяки вакцинаціям епідемії, що знищують, більше не існують. BuzzFeed підготувала цікавий показ фільму, в якому показали людей, постраждалих від захворювань, для яких є вакцини.

Розвиток медицини за останні сто років усуває деякі небезпечні хвороби, які знищували населення. І це сталося завдяки вакцинам.

Фільм заохотить батьків вакцинувати своїх дітей. Це правда, що це цілком конкретна мотивація.

Рух проти вакцин базується на фальшивих тестах за які відповідає Ендрю Уейкфілд. Він опублікував у 1998 році досліжєення «The Lancet», в якому вказав про передбачуваний зв’язок між вакцинацією та виникненням аутизму і захворювань кишечника. Публікацію було відкликано, і автору було заборонено займатися професією та винесено покарання. Проте віра про шкідливість вакцин залишилася.

Вакцинація може мати побічні ефекти, це правда. Проте відмова від вакцинації може мати набагато гірші наслідки. В даний час щороку в США 50000 чоловік вмирають, тому що вони заразилися захворюванням, від якого можна було врятуватися вакциною.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen + nine =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh