Новини

Ортопедичне взуття для дітей

Якщо ваша дитина цілком здорова – це не означає, що варто нехтувати вибором якісного ортопедичного дитячого взуття. Адже дитинство наповнене безліччю несподіванок і фізичних навантажень, які можуть призвести до травм або пошкоджень. Дуже часто це відображається саме на опорно-руховому апараті, в тому числі і ступнях ніг.

Якщо ваша дитина досить активна, то не зайвим буде візит до ортопеда, адже навіть здоровій дитині не зашкодить профілактика. Ми хочемо допомогти вам обрати ортопедичне взуття для дітей.

В якому віці необхідне ортопедичне взуття?

Щоб добре сформувати стопи і встановити правильні кроки, необхідно спочатку взувати дитину не тільки в зручне, але і найбільш відповідне взуття.

Ортопедичні сандалі і босоніжки не тільки сприяють правильному розвитку ніжок малятка, але і є відмінною профілактикою великої кількості всіляких порушень.

Якщо у дитини вже виявлені порушення, то вирішувати питання з придбанням ортопедичного взуття повинен вже лікар ортопед. Він допоможе визначити тип взуття для відновлення і розраховує час її носіння. Що ж стосується носіння спеціального взуття, то це потрібно робити вже після ряду відновних процедур.

Ортопедичне взуття дозволяє поліпшити отримані результати і правильно зафіксувати ступню в потрібному положенні.

Слід зазначити, що короткочасне носіння ортопедичного взуття (пару годин в день) не призведе до потрібного результату. В середньому малюк повинен 70% часу носити ортопедичну пару і мати кілька виробів для кожного сезону для отримання позитивного результату.

Переваги ортопедичного взуття для дітей

Ортопедичне взуття має безліч переваг, серед яких можна виділити наступні переваги:

  • дозволяє вилікувати недугу, а також провести профілактику її виникнення;

  • значно знизити навантаження на хребет і опорно-руховий апарат;

  • зменшити відчуття втоми в процесі бігу та ходьби.

При профілактичному носінні ортопедичного взуття можна на ранніх етапах впоратися з клишоногістю, плоскостопістю і скорегувати ходу. Особливо корисне таке взуття для діток з надмірною вагою, порушенням D-вітамінного обміну та з утрудненим функціонуванням статико-динамічного характеру.

Відрізнити ортопедичний виріб від звичайного досить легко. Для них характерний жорсткий і досить високий задник, спеціальний каблук, вставні устілки і підошва термопластової формації.

Джерело: https://vilansi.com.ua/ua/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України