Новини

Ортопед-травматолог з досвідом

При багатьох видах травм та хвороб опорно-рухового апарату потрібна допомога такого лікаря, як ортопед-травматолог. Фахівець виконує діагностику, призначає курс терапії й контролює процес відновлення. Хороший ортопед-травматолог у Львові — це кваліфікований та досвідчений лікар, що має спеціалізацію у сфері захворювань та пошкоджень кістково-м’язової тканини, органів та систем опорно-рухового апарату. Мета фахівця — усунути патології найбільш ефективним шляхом, позбавити пацієнта від болю та дискомфорту.

Для діагностики лікар може застосовувати різні методи — візуальний та інструментальний огляд, УЗД, рентгенографія, комп’ютерна томографія, магнітно-резонансна томографія, пункція кісти. Лікування проводиться з застосуванням провідних медичних способів та матеріалів. Звертатись до спеціаліста пацієнти можуть у разі травмування, наявності хронічних хвороб, необхідності підготовки до операції, при потребі в якісній післяопераційній реабілітації та не тільки.

Яку допомогу надає ортопед-травматолог?

Звертатись до ортопеда-травматолога можуть пацієнти з хронічними болями, травмами, різноманітними патологіями. До поширених показань, з якими варто з’явитись на прийом, відзначають:

 • хронічні хвороби (артрит, артроз);
 • клишоногість;
 • плоскостопість;
 • біль у кінцівках, попереку, хребту при навантаженнях;
 • порушення ходи;
 • травми (переломи, вивихи, розтягнення, сильні забої);
 • викривлення кінцівок, хребта;
 • зниження та/або обмеження суглобової рухливості;
 • пошкодження грудної клітини й багато іншого.

Фахівець спеціалізується на лікуванні переломів й вивихів, сколіозу, клишоногості та плоскостопості, глибоких пораненнях. Лікар може накладати шви, гіпс, обробляти поранення, виконувати блокаду суглоба, проводити терапію п’яткової шпори, робити внутрішньосуглобові ін’єкції.

Поширені питання про ортопедів-травматологів

 1. Чи проводить ортопед-травматолог PRP-терапію?

Так. Якщо пацієнт має такі покази, фахівець відповідної кваліфікації проводить лікування за допомогою ін’єкцій спеціальних препаратів на основі аутоплазми з тромбоцитами.

 1. Як лікують складні переломи?

Є чіткі медичні протоколи, згідно з якими відбувається лікування складних переломів. Сучасна медицина застосовує провідні методи та сертифіковані матеріали. Наприклад, це можуть бути малоінвазивні операції, використання еластичних титанових пластин та ін..

 1. Де знайти досвідченого ортопеда-травматолога?

Ви можете звернутись в МЦ Родина. В цій мережі медичних центрів у Львові працюють ортопеди-травматологи вищої кваліфікаційної категорії, кандидати медичних наук, доценти, тобто лікарі з багаторічним досвідом та визначними знаннями своєї справи.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України