Авторські статтіДіаспора

Італійська актриса Орнелла Муті захоплюється Путіним і хоче отримати громадянство РФ

Італійська актриса Орнелла Муті, заявила про те, що хотіла б отримати громадянство РФ.

“Я резидент Росії, прописана в Москві. У мене немає громадянства, але я приїжджаю сюди якомога частіше. Я б хотіла мати російське громадянство”, – сказала вона.

За словами актриси, її бабуся і дідусь народилися в Санкт-Петербурзі.

“Мій дідусь був одним із лікарів російського царя. Бабуся була піаністкою, в нашій родині також є співачка. Можливо, ми такі артистичні завдяки російському корінню”, – додала вона.

Муті зазначила, що розуміє Росію і завжди радить всім відвідати РФ. І додала, що інформація в італійських новинах про РФ відрізняється від реальності, а політикою вона не цікавиться.

У виставі “Кришталевий палац” Муті буде грати роль російську імператрицю Анну Іоанівну російською мовою і дуже сподівається, що зможе добре говорити.

“Для мене це, як мрія, особливо російська мова. Я дуже сподіваюся, що у мене все вийде. Дуже шкода, що є невеликі труднощі з російською мовою”, – зазначила Муті.

Відзначимо, в 2010 році Орнелла Муті надала театру Джузеппе Верді фальшиву довідку про хворобу, а замість цього вирушила в Санкт-Петербург на благодійний захід за участю тодішнього прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна. Виставу довелося скасувати. Коли правда спливла, то почався судовий процес.

За рішенням суду, вона виплатила неустойку театру в розмірі 30 тисяч євро замість відбування тюремного терміну, а також заплатила штраф.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.