Авторські статтіДіаспора

Італійська актриса Орнелла Муті захоплюється Путіним і хоче отримати громадянство РФ

Італійська актриса Орнелла Муті, заявила про те, що хотіла б отримати громадянство РФ.

“Я резидент Росії, прописана в Москві. У мене немає громадянства, але я приїжджаю сюди якомога частіше. Я б хотіла мати російське громадянство”, – сказала вона.

За словами актриси, її бабуся і дідусь народилися в Санкт-Петербурзі.

“Мій дідусь був одним із лікарів російського царя. Бабуся була піаністкою, в нашій родині також є співачка. Можливо, ми такі артистичні завдяки російському корінню”, – додала вона.

Муті зазначила, що розуміє Росію і завжди радить всім відвідати РФ. І додала, що інформація в італійських новинах про РФ відрізняється від реальності, а політикою вона не цікавиться.

У виставі “Кришталевий палац” Муті буде грати роль російську імператрицю Анну Іоанівну російською мовою і дуже сподівається, що зможе добре говорити.

“Для мене це, як мрія, особливо російська мова. Я дуже сподіваюся, що у мене все вийде. Дуже шкода, що є невеликі труднощі з російською мовою”, – зазначила Муті.

Відзначимо, в 2010 році Орнелла Муті надала театру Джузеппе Верді фальшиву довідку про хворобу, а замість цього вирушила в Санкт-Петербург на благодійний захід за участю тодішнього прем’єр-міністра РФ Володимира Путіна. Виставу довелося скасувати. Коли правда спливла, то почався судовий процес.

За рішенням суду, вона виплатила неустойку театру в розмірі 30 тисяч євро замість відбування тюремного терміну, а також заплатила штраф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh