Авторські статті

Організатори референдуму понесуть кримінальну відповідальність

Олександр Турчинов: Той фарс, який терористи з сепаратистами називають референдумом – це прикриття вбивств, викрадень людей, насилля  та інших важких злочинів.

Фарс, який терористи називають референдумом, не буде мати жодних юридичних наслідків, окрім кримінальної відповідальності його організаторів.

Так в.о. Президента України, Голова Верховної Ради України Олександр Турчинов прокоментував “референдум”, що відбувся на Донбасі.

“Той фарс, який терористи з сепаратистами називають референдумом, є нічим іншим, як пропагандистським прикриттям вбивств, викрадень людей, насилля  та інших важких злочинів”, – сказав він.

За його словами, ці руйнівні для економіки Донецької та Луганської областей процеси, що реально загрожують життю та благополуччю громадян, “інспіровані керівництвом Російської Федерації, мета якого – повна дестабілізація ситуації в Україні, зрив президентських виборів та повалення української влади”.

“Цей пропагандистський фарс не буде мати жодних юридичних наслідків, окрім кримінальної відповідальності його організаторів”, – зазначив керівник Парламенту, наголосивши, що українська влада продовжуватиме і далі боротьбу з терористами диверсантами та злочинцями.

“У той же час, – підсумував О. Турчинов, –  влада буде вести діалог з тими на Сході України, хто не має крові на своїх руках і готовий відстоювати свої цілі та переконання законними засобами”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України