Чому люди почали все активніше відмовлятися від штучного? Адже спочатку поява цих речовин викликала майже захват: досить згадати, наприклад, який ажіотаж викликали синтетичні тканини у другій половині минулого століття, коли вони тільки почали з’являтися на ринку.
Те ж саме відбувалося і в косметології: косметика, після того як в неї стали додавати все більше «хімії», перестала бути задоволенням для обраних, а раптом стала масово доступною, що особливо яскраво проявилося в нашій країні – ще в «радянські» часи. Проте наука, як завжди, не стоїть на місці, а в наші дні вона розвивається просто стрімкими темпами: ось і вчені з’ясували, що штучні компоненти в косметиці – це швидше шкода, ніж благо для шкіри або волосся.
Про шкоду штучних інгредієнтів сьогодні сказано багато, але достатньо згадати хоча б про зовнішні прояви, що виникають після її використання: роздратування і почервоніння шкіри, алергії, висипу, сухості і ламкості волосся, появі лупи і інших неприємних результати.
Дія органічної косметики
Органічна косметика діє на шкіру зовсім по-іншому, поєднуючи в собі сили природи і ефективність застосування, досягнуту завдяки використанню сучасних технологій. Адже природні, натуральні компоненти не суперечать природним процесам, що відбуваються в нашому організмі, а просто м’яко регулюють їх. Сприймається ж така косметика шкірою, на відміну від народних засобів, набагато активніше, так як сучасна наука попрацювала і над цим.
Назва органічної косметики
Органічна косметика називається так не тільки тому, що при її виробництві використовувалися 100% натуральні інгредієнти. Дані інгредієнти повинні бути не просто натуральними, а отриманими з рослин, вирощених або зібраних в екологічно чистих місцях, де ніколи не застосовувалися ніякі хімічні добрива. Обробка сировини теж відбувається в досить жорстких умовах – в плані екологічного контролю.