Духовне

Організатори благодійної акції УКУ «Вифлеємська гостина» просять допомогти приготувати різдвяну гостину для потребуючих

За доброю традицією 6 січня, у надвечір’я Різдва Христового, у стінах Українського католицького університету працівники та студенти організовують благодійну ініціативу – «Вифлеємська гостина».

Організатори благодійної акції УКУ «Вифлеємська гостина» просять допомогти приготувати різдвяну гостину для потребуючих

Аби самотні люди і ті, хто в потребі змогли відчути атмосферу Різдва, організатори просять підтримати акцію, долучившись до збору коштів та стати волонтерами.

Схожу ініціативу запровадив ще митрополит Андрей Шептицький, який у стінах Богословської академії щороку, напередодні різдвяних свят, роздавав подарунки для людей у потребі, серед яких були не лише християни, а й зокрема єврейські діти. Український католицький університет після відновлення своєї діяльності в Україні підтримує цю традицію протягом останніх двадцяти шести років. 

Цей рік не стане виключенням, однак попри пандемію та фінансову скруту у всьому світі, організатори гостини просять всіх небайдужих долучитися до збору коштів та підтримати таку ініціативу. 

Організатори «Вифлеємської гостини 2021» – деканат з душпастирських справ спільно з деканатом студентського життя УКУ запрошують допомогти у проведенні Святвечора.  Пожертви можна переказувати на картку 4441 1144 2563 3045 (Роман Хмизюк, референт деканату з душпастирських справ). 

Тривалий час Святвечір для безхатченків, нужденних та одиноких людей відбувався в одному із корпусів УКУ на вулиці Хуторівка, однак цього разу, задля дотримання усіх карантинних норм, організатори перенесли гостину в корпус на вулиці Козельницької (Трапезна УКУ). Розпочнеться святкування 6 січня о 13.00 годині зі святкового богослужіння в університетському храмі святої Софії – Премудрості Божої.

Мета збірки – 60 тис. грн. «Завдяки цим пожертвам, ми зможемо пригостити Різдвяною вечерею щонайменше сто осіб у трапезній УКУ, а також, по можливості, привезти страви для Святої вечері пацієнтам Обласної клінічної психіатричної лікарні, Паліативного відділення Шпиталю ім. Митрополита Андрея Шептицького та виправної колонії №30» – розповідають благодійники.

Цього року організатори очікують в гості сто осіб, тож запрошують долучитися волонтерів 5−6 січня (розставити стільці, столи, їжу, декорувати зал). Охочих допомогти просять зголошуватися  за номером  +380 97 804 40 01 (Анастасія Кисіль, студента ФБФ) або реєструватися на сайті volonteryou.com у розділі «Волонтерю для громади».

Запрошуємо усіх поділитися радістю великого свята. Нехай у цей різдвяний час ніхто не почувається самотнім, бо Христос прийшов у світ однаково для всіх!

За деталями звертайтеся за телефоном  +380983124296 (Роман Хмизюк).  

Департамент інформації УГКЦ за матеріалами https://ucu.edu.ua

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.