Поради

Оренда звукового обладнання від компанії RIDER RENT

Оренда акустики стає справжньою драмою для організаторів заходів та артистів-початківців. Не всі мають можливість одразу придбати необхідну апаратуру, звукове обладнання та декорації. Неважливо, який гість виступатиме на заході, адже ніхто не зможе насолодитися піснями, якщо їх не буде чути. На щастя, компанія RIDER RENT більш ніж 15 років допомагає івент-агентам знаходити необхідне обладнання для якісної роботи.

RIDER RENT технічний партнер у організації свята

Якщо потрібно організувати круту вечірку чи концерт, оренда звукового обладнання  від компанії RIDER RENT допоможе втілити задум у життя. З надійним партнером вдасться організувати свято на відкритому просторі, в концентр-холі, невеликому залі, навіть у маленькому приміщенні. Фахівці зможуть підібрати обладнання залежно від специфіки заходу. Компанія здійснює доставку апаратури всіма містами України та Європи. Щоб отримати найкраще звучання, RIDER RENT працює з апаратурою найкращого акустичного бренду L’Acoustics.

Агенти вибирають обладнання партнерів для проведення масових заходів, виходячи з його досвіду роботи, вартості послуг, якості звукового обладнання. Співпрацюючи з RIDER RENT, замовники отримують:

  • сертифіковане обладнання;
  • великий вибір апаратури та декорацій;
  • команда професіоналів, які допоможуть створити бажане шоу;
  • доступні ціни;
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Команда фахівців отримала кваліфікацію з системами К та Н, що дозволяє втілити бачення замовника у реальність. Сьогодні RIDER RENT https://www.rider.rent/uk є продакшном повного циклу. До спектру послуг входить оренда звуку, світла, екранів, сценічних конструкцій, декорацій, втілення інтерактивних рішень. Зв’язатися з менеджером просто на сайті: відправити лист на пошту або зателефонувати за контактними номерами телефонів.

Які спеціалісти працюють над проектами

За красивим шоу стоїть кропітка робота багатьох фахівців, яких не видно ні на сцені, ні у кадрі. Від зусиль звукоінженера залежить якість звучання музики. Він відповідає за установку та налагодження апаратури, підбір техніки. Звукорежисер контролює звук, який лунає зі сцени. На його відповідальності слідкування за музичними доріжками, їхня синхронізація зі звуком з мікрофонів. Звукотехнік займається перевіркою роботи звукового обладнання.

За роки існування команда RIDER RENT взяла участь в організації заходів різного стилю та складності. У розділі «Портфоліо» можна ознайомитися з втіленими проектами.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України