Новини

Оренда самоскида у Львові – що потрібно знати

Спецтехніка необхідна при проведенні будівельних, монтажних та інших робіт. Не всі підприємства і невеликі компанії мають автопарк з повним комплектом техніки. Сьогодні послуга оренди користується великою популярністю. Це набагато вигідніше, ніж купувати, наприклад, самоскид. Немає необхідності обслуговувати авто, шукати місце для стоянки. Оренда самоскида у Львові за доступними цінами можлива в компанії Rent Now. На офіційному сайті rentnow.com.ua вказані дані про техніку, яка є в наявності. Так можна зв’язатися з менеджером для отримання консультації.

Оренда самоскида: особливості та переваги послуги

Компанія Rent Now пропонує різну техніку в оренду. Самоскиди користуються популярністю, оскільки такий спецтранспорт дозволяє виконувати великий перелік робіт.

  • Вивіз сипучих матеріалів: грунту, піску, глини.
  • Вивіз звичайного і будівельного сміття.
  • Транспортування будівельних матеріалів.
  • Перевезення великогабаритних матеріалів: бетонних блоків, колод і ін.
  • Доставка на будівництво скла.

Вартість оренди самоскида у Rent Now становить від 4800 грн. в день. До кожного замовлення передбачений індивідуальний підхід: при довгостроковій оренді можливі спеціальні умови.

Самоскиди розраховані на різну місткість. Спецтехніка місткістю 20 тонн краще підходить для вивезення снігу, сміття, транспортування будівельних матеріалів. Самоскиди місткістю 30 тонн часто використовують для перевезення щебеню, піску, ґрунту. Техніка від 40 тонн відрізняється великою місткістю, потужністю. Її рекомендовано застосовувати на будівельних роботах масштабних проектів, оскільки такі автомобілі місткі. Ними просто управляти в кар’єрах.

Рекомендації по оренді самоскида в Львові

Для початку необхідно проаналізувати свій бюджет і перевірити, які ціни на оренду пропонують різні компанії. Важливо вивчити умови: деякі фірми дають знижку при тривалій оренді або знижують вартість при наявності дисконтної картки.

Важливий критерій – хто постачає техніку (компанія або необхідно їхати і забирати зі стоянки самому). Також варто уточнити необхідність пригону самоскида на парковку орендаря. Краще вибирати компанію, яка пропонує договір оренди. У договорі уважно вивчіть всі пункти. Важливо перевірити, хто відповідає за обслуговування та ремонтує поломку техніки, в яких випадках ремонт відбувається за рахунок клієнта. Можливі спірні питання краще обговорити заздалегідь. Якщо дозволяє можливість, варто перевірити відгуки про компанії на сайті або сторінці в соцмережах.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України