Опозиційна партія “Воля” офіційно заявила про недієздатність Путіна

Партія «ВОЛЯ» направила заяву Керуючому справами Президента РФ, в Головне медичне управління, Управління справами Президента РФ, в Уряд РФ, в Держдуму, в Генпрокуратуру РФ, до Ради Федерації у зв’язку з сумнівами в стані здоров’я Путіна В. В.

У заяві йдеться: «Ми стривожені тим фактом, що громадянин Путін В.В. очевидно не здатний за станом здоров’я повноцінно виконувати повноваження Президента Росії, що за Конституцією РФ є підставою для припинення виконання таких повноважень.

Так, у березні 2015 року предметом широкого обговорення російської громадськості стало тривале зникнення особи, яка називає себе Путіним Володимиром Володимировичем, з екранів телевізорів та ЗМІ. У цей період главою держави були скасовані заздалегідь заплановані міжнародні зустрічі з главами інших держав, відкладено підписання главою держави міжнародної угоди. Судячи з новин в ЗМІ, у своєму робочому кабінеті в Кремлі президент також майже не з’являється. За раннім публікаціям в іноземних ЗМІ, Путін В.В. був хворий невиліковним раковим захворюванням », – пишуть опозиціонери.

Новости дня

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

5 × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh