Авторські статтіТехно

Opel випустить флагманський кросовер до 2020 року

Компанія Opel планує випустити новий флагманський кросовер до початку 2020 року, який може буде належати до лінійки X. Такі новини з’явилися на офіційному сайті виробника, вперше відомостями про вихід новинки поділився глава корпорації Карл-Томас Нойманн.

Керівництво машинобудівної компанії Opel має намір до 2020 року випустити новий кросовер, який належить до лінійки дорогих флагманських автомобілів. За словами генерального директора корпорації Карл-Томас Нойманн, новинка буде належати до лінійки X, в основу платформи ляже модель Insignia, над якою на сьогоднішній день продовжують працювати інженери.

Нейман повідомляє, що незважаючи на факт випуску новинки в 2020 році, офіційна презентація може пройти набагато раніше в рамках будь-якого автомобільного салону, але ніяких точних відомостей про презентації на даний момент немає. В підкапотному просторі нового флагманського Opel з’явиться силовий агрегат з невідомою продуктивністю і об’ємом,  який працює в парі з восьмишвидкісною автоматичною коробкою перемикання передач.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України