Новини з Австрії

Небезпека нападу на церкви: попередження про теракти у Відні поки що залишається

Поліція попередила у середу про ризик ісламістських терактів у Відні. Антитерористичне попередження в столиці поки що залишається в силі.

На Штефансплац та у районі Віденського технологічного університету – поліцейські сили можна було побачити всюди протягом дня. Cobra, WEGA, деякі зі зброєю. Церкви у Відні перебувають у полі зору терористів, попередила поліція Відня в середу вранці:

«Наразі ви помітите більше поліцейських сил із спеціальним обладнанням у районі міста», — написали поліцейські у соціальних мережах. І згодом додали: «Управління державної безпеки та розвідки (ДСН) отримало інформацію про те, що у Відні планується теракт ісламістського штибу».

Попередження про небезпеку нападів на релігійні установи у Відні поки що залишається чинним. Поки що не зрозуміло, скільки триватиме операція. “Ми не можемо оцінити тривалість”, – сказав представник поліції Маркус Діттріх вчора ближче до вечора середи.

Наступним шоком після сьогоднішнього попередження про терор навколо віденських церков стала чергова великомасштабна поліцейська операція у районі Віденського технологічного університету. Операція тут також пов’язана із сьогоднішнім попередженням про тероризм, як підтвердила поліція.

Чи то на Штефансплац, чи перед Віденським технологічним університетом, поліцейські сили можна було побачити всюди протягом дня. Cobra, WEGA, деякі зі зброєю. Домпфарер Тоні Фабер АВСТРІЇ: «Я дякую поліції, яка забезпечує безпеку». Постраждали всі молитовні будинки, не лише християнські, уточнила поліція у другій половині дня.

Чутки про те, що плани нападу можуть бути націлені на християн із Близького Сходу, не підтвердились. Обмежувався лише район операції: Відень. Шукали позашляховик з іноземними номерами та чотирма пасажирами, один із яких мав вогнепальне поранення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України