Авторські статтіТехно

Компанія з Китаю показала перший у світі безрамковий смартфон. Відео

До теперішнього часу всі флагманські смартфони, які позиціонувалися виробниками як безрамкові, все таки були обладнані рамкою. Компанія Oono з КНР показала перший у світі подібний девайс, у якого, дійсно, абсолютно немає рамок.

Виробник показав прототип свого майбутнього виробу, розмістивши відео про цю подію в Мережі. Виходячи з його змісту, можна зробити висновок, рамки справді відсутні, і всю поверхню лицьової панелі займає дисплей.

Фахівці відзначають, розробники нового девайсу повернулися до принципу слайдера. Фронтальну камеру, динамік і інші датчики вони розмістили за екраном смартфона, який після того, як його відпускають вниз, дає доступ до цих пристроїв.

В даний час експерти вже почали суперечку, чи піде ця новинка в серійне виробництво, і скільки вона буде коштувати. В одному вони одностайні, повернення до колишньої ідеї є цікавим, і це обов’язково буде помічено іншими виробниками.

Відео даної операції з дисплеєм доступно в Мережі, і широко обговорюється любителями мобільних девайсів. Про інші переваги прототипу не повідомляється.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.