Компанія з Китаю показала перший у світі безрамковий смартфон. Відео

До теперішнього часу всі флагманські смартфони, які позиціонувалися виробниками як безрамкові, все таки були обладнані рамкою. Компанія Oono з КНР показала перший у світі подібний девайс, у якого, дійсно, абсолютно немає рамок.

Виробник показав прототип свого майбутнього виробу, розмістивши відео про цю подію в Мережі. Виходячи з його змісту, можна зробити висновок, рамки справді відсутні, і всю поверхню лицьової панелі займає дисплей.

Фахівці відзначають, розробники нового девайсу повернулися до принципу слайдера. Фронтальну камеру, динамік і інші датчики вони розмістили за екраном смартфона, який після того, як його відпускають вниз, дає доступ до цих пристроїв.

В даний час експерти вже почали суперечку, чи піде ця новинка в серійне виробництво, і скільки вона буде коштувати. В одному вони одностайні, повернення до колишньої ідеї є цікавим, і це обов’язково буде помічено іншими виробниками.

Відео даної операції з дисплеєм доступно в Мережі, і широко обговорюється любителями мобільних девайсів. Про інші переваги прототипу не повідомляється.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh