Авторські статтіТехно

Оновлений Toyota Highlander 2017 презентують наприкінці березня

Компанія Toyota не стала чекати автосалону в Нью-Йорку, заздалегідь поділившись інформацією про оновлений позашляховик Toyota Highlander 2017. Саме під час американського автосалону 25 березня відбудеться офіційна  прем’єра цієї моделі.

Японська компанія випустила офіційні фотографії популярного позашляховика і озвучила деякі технічні нюанси змін, які торкнулися серії Highlander.

Мабуть, головною новиною стало те, що автомобіль оснастять новим двигуном. Точні характеристики 3,5-літрового V6 не озвучені, але він однозначно буде більш потужним і економним, ніж нинішній (270 кінських сил). Також японці анонсували, що всі позашляховики отримають новий 8-ступінчатий автомат замість нинішнього 6-діапазонного. Трансмісія стане більш компактною, що знизить вагу автомобіля і витрати палива.

Зовні рестайлінговий Highlander можна буде впізнати за новою решіткою радіатора, а також переробленими задніми ліхтарями. Крім цього, розшириться гама кольорів позашляховика: Toyota обіцяє додати срібний металік, білий і червоний перламутр.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України