Новини

Онищенко звернувся за допомогою до Соловйова, щоб розповісти, як його хочуть “репресувати” в Україні

Як це вже було раніше, «репресований» нардеп Олександр Онищенко вирішив звернути за допомогою до російським федеральним телеканалам. Ті, звичайно ж, надали ефірний час. Онищенко почав розповідати про те, яка жахлива українська влада. Про це у своєму блозі пише український блогер і політолог Олеся Яхно-Белковская.

Вона зазначає, що на початку Онищенко, проти якого НАБУ руйнувало кримінальну справу за звинуваченнями в корупції, збиток державі у розмірі більш, ніж півтора мільярда доларів, кинувся мало не на всіх російських каналах віщати про «плівки», ну а вчора – засовували в програмі Соловйова про «політичні переслідування». Як виявилося, Онищенко у нас великий політик і патріот, саме тому слідом за Савченко влада вирішила його «репресувати».

Олеся Яхно-Белковская зазначає, що сказане Онищенко звучало прямо в унісон з риторики з Януковичем і Ко. Не виключено, що ідея з «плівками» і виникла в Росії – адже насамперед Онищенко після втечі з України, хоча обіцяв особисто ходити на допити в НАБУ, попрямував в РФ шукати там зацікавлених осіб.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.