Авторські статтіТехно

OnePlus показує дефект у вигляді статичних хвиль на дисплеї

Як відзначають користувачі цього бренду, у рідкісного з них виходить обходитися без проблем. Втім, виявлений зараз недолік важко віднести до дуже серйозних.

У той час деякі з проданих OnePlus 6T показують черговий дефект. Він виражається в періодичному появі на дисплеї статичних хвиль.

Мабуть, ця недоробка не має апаратного характеру, який не можна виправити черговим оновленням. На це сподіваються власники не найдешевших девайсів, які стали демонструвати деякі збої.

Статична хвиля проявляє себе протягом секунди. При цьому, помітити її можна, лише якщо дуже пильно вдивлятися в екран смартфона. Тому про ступінь її «настирливості» ще дуже рано говорити.

Але, якщо цей дефект стане очевидним, власники пристрої, які заплатили за нього більше 500 доларів, навряд чи стануть з цим миритися. Тим більше вони можуть потурбуватися, як це може позначитися на загальному стані девайса.

Поки що ця проблема не проявила себе масово. Такий дефект відмічений лише в деяких випадках.

Найімовірніше, це виробничий дефект, що не виявляє себе на стадії контролю. Тобто він стає явним лише після деякого терміну користування пристроєм.

Якщо це так, то екстрене втручання з боку виробника не потрібно. У той час всі OnePlus 6T з дефектними дисплеями, якщо вони на гарантії, повинні беззаперечно обмінюватися на нові пристрої.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України