Авторські статті

Омелян став заручником свого піару – замість привітань отримав порцію критики

Міністр інфраструктури Володимир Омелян відсвяткував народження дочки в США. Дружина міністра відомий дизайнер Світлана Бевз народила дівчинку. Гарна сім’я, прекрасна подія, ця інформація сприймається абсолютно поза географічних складових, але в мережі з часом піднялася хвиля невдоволення. Мовляв, як це так: міністр-реформатор і раптово відправляє дружину народжувати в США, видно, американське громадянство для дитини захотіли. Про це у своєму блозі пише українська блогер Катерина Золотарьова.

Вона зазначає, що не поділяє цих реакцій і критики на адресу Омеляна. На думку Золотарьової, ми повинні оцінювати виключно результати його роботи, а не його особисті справи. Та й що значить – пишуть деякі коментатори – ніяк не вплинув на дружину. Золотарьова зазначає, що дружина Омеляна не рабиня, нездатна приймати рішення самостійно.

Блогер зазначає, що, тим не менш, причини невдоволення добре зрозумілі. Люди спочатку ведуться на піар, а потім, через годину, бачать невідповідність декларованих принципів з реаліями. Так що наші політики і чиновники винні в цьому виключно самі. Спочатку вони користуються шалених популістським піаром для досягнення своїх цілей, а потім – демонструють рівне зворотні реалії, якщо мова заходити про їх особисте життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України