Олімпійський комітет Австрії відкликав заявку Штирії на проведення Олімпіади в 2026 році

Австрійський олімпійський комітет (?OC) відкликав заявки Граца і Шладмінга на проведення Зимових Олімпійських ігор 2026 року. Основною причиною для прийняття таких заходів стала відсутність підтримки з боку влади Штирії.

Як повідомляється в прес-релізі Австрійського олімпійського комітету, ?OC з великим жалем відзначає, що відсутня чітка політична прихильність і підтримка курсу на Олімпіаду-2026 з боку уряду Штирії, які розглядалися ?OC як обов’язкові умови, а без цього реалізація проекту не представляється можливою.

Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) вже проінформовано про припинення боротьби за право приймати Олімпійські ігри в Штирії, щоб уникнути додаткових витрат.

Президента ?OC Карл Стосс висловив глибоке співчуття, що кращі австрійські спортсмени та любителі зимових видів спорту не зможуть взяти участь і прийняти домашні Олімпійські ігри.

У квітні МОК оголосив, що національні комітети семи країн офіційно висловили зацікавленість у проведенні Ігор-2026. Зазначалося, що поборотися за право прийняти Ігри хочуть олімпійські комітети наступних країн: Австрія (Грац), Канада (Calgary), Італія (Кортіна-д’ампеццо/Мілан/Турин), Японія (Sapporo), Швеція (Стокгольм), Швейцарія (Сьон) і Туреччина (Ерзурум). Згодом мешканці швейцарського кантону Вале проголосували проти підтримки заявки Сьона на Ігри-2026.

Місто, яке прийматиме Олімпійські ігри-2026, буде оголошено на сесії МОК у вересні 2019 року.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh