Авторські статтіНовини з Австрії

Олімпійський комітет Австрії відкликав заявку Штирії на проведення Олімпіади в 2026 році

Австрійський олімпійський комітет (?OC) відкликав заявки Граца і Шладмінга на проведення Зимових Олімпійських ігор 2026 року. Основною причиною для прийняття таких заходів стала відсутність підтримки з боку влади Штирії.

Як повідомляється в прес-релізі Австрійського олімпійського комітету, ?OC з великим жалем відзначає, що відсутня чітка політична прихильність і підтримка курсу на Олімпіаду-2026 з боку уряду Штирії, які розглядалися ?OC як обов’язкові умови, а без цього реалізація проекту не представляється можливою.

Міжнародний Олімпійський Комітет (МОК) вже проінформовано про припинення боротьби за право приймати Олімпійські ігри в Штирії, щоб уникнути додаткових витрат.

Президента ?OC Карл Стосс висловив глибоке співчуття, що кращі австрійські спортсмени та любителі зимових видів спорту не зможуть взяти участь і прийняти домашні Олімпійські ігри.

У квітні МОК оголосив, що національні комітети семи країн офіційно висловили зацікавленість у проведенні Ігор-2026. Зазначалося, що поборотися за право прийняти Ігри хочуть олімпійські комітети наступних країн: Австрія (Грац), Канада (Calgary), Італія (Кортіна-д’ампеццо/Мілан/Турин), Японія (Sapporo), Швеція (Стокгольм), Швейцарія (Сьон) і Туреччина (Ерзурум). Згодом мешканці швейцарського кантону Вале проголосували проти підтримки заявки Сьона на Ігри-2026.

Місто, яке прийматиме Олімпійські ігри-2026, буде оголошено на сесії МОК у вересні 2019 року.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.