Авторські статтіФотогалерея

Ольга Бузова намалювала собі чоловічий прес

Співачку розкритикували за фотошоп.

Напередодні Ольга Бузова поскаржилася на перевтому. Навіть у вихідні дні співачка працює до 2 годин ночі – готується до майбутнього сольного концерту в Москві. Займається вокалом, відточує руху в танцювальному залі.

«І вдень, і вночі готуюся до свого шоу. Я взагалі не розумію, спала я сьогодні або перечікувала годину, щоб поїхати знову репетирувати», – поскаржилася Ольга шанувальникам.

Співачка розповіла, що на м’язи її відвикли від таких великих навантажень, і тепер все тіло болить.

«Але є й приємні моменти. Вимальовується гарний рельєф», – похвалилася Бузова, виклавши фото з оголеним животом.

Ольга Бузова нарисовала себе мужской пресс

Ось тільки шанувальників фігуру Ольги не оцінили. Аж надто перекачаним виявився її прес. Багато хто порівнювали живіт співачки з чоловічим торсом.

«Вибач, але не треба тобі так. Це не жіночний рельєф, більше на талію хлопця схоже». «Оля, навіщо вам кубики на животі – це не жіночно і негарно».

До речі, ще тиждень тому співачку навіть підозрювали у вагітності. Ольга виклала відео зі зйомок. Співачка позує для камери у відвертій сукні, під яким проглядається невеликий животик.

https://www.instagram.com/p/BphhXJyH0U2/?utm_source=ig_embed&utm_medium=loading

І через сім днів Бузова демонструє чітко окреслені кубики преса. Втім, є програми, які намалюють прес і за пару хвилин.

«Це фотошоп, на жаль, при накладення рельєфу порушений кут нахилу, – пишуть в коментарях. — Ліва від нас сторона преса виглядає трохи більше правою. Напевно, прес є, але не такий великий. А той, хто редагує фото, вирішив „трохи“ прикрасити».

І дійсно, чомусь Ольга хвалитися кам’яним пресом лише на фото. А на відео співачка завжди у вільному одязі.

«Я не спеціаліст по обробці фотографій, але мені здається, що прес справжній, – говорити фітнес-тренер Андрій Сонін. — Однак схуднути так за тиждень неможливо. Досягти подібного ефекту можна, лише максимально обезводилась, приймаючи сечогінні засоби. Але це дуже шкідливо для здоров’я»

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України