Зеленський настільки любить Україну, що у «Сватах» перетворив українські міста в російські, – Мирослав Олешко

Усі ще добре пам”ятають, як Володимир Зеленський зі штанів вистрибував після того, як в Україні заборонили «Свати», в які він вклав свої гроші. Це було зроблено не тільки за актора Федора Добронравова, який їздив в окупований Крим. Про це у своєму блозі пише український блогер Мирослав Олешко.

Він зазначає, що реакція Зеленського на заборону «Сватів» підтверджує його любов до України. Він настільки любить нашу країну, що знімав серіал в Києві, але київські вулиці перетворював на вулиці російських міст. Герої серіалу їздили на автомобілях з російськими номерами, а поліцейські біля «Магеллана» ходили в шевронах з російським прапором, герої розраховувалися рублями в українському торговому центрі.

Мирослав Олешко пише, все тому, що Володимир Зеленський дуже сильно любив Україну і знімав цей серіал в Києві, який також перетворював в російське місто. Весь секрет у тому, що більше, ніж Україну Зеленський любив лише одну річ – гроші, які він навчився заробляє в Росії і робив це дуже успішно.

Comments

0 comments

6 коментарів

 1. Тетяна

  Для шанувальників Зе (як він себе зараз називає) це не аргумент. Вони вважають, що це чинний Президент винен у війні, що це на його совісті загиблі (а сами вони дружити з росією може й не проти). Вони якось вибірково заплющують очі, що це не Україна захоплювала чужі території, проте, щиро вірять, що Зе – це їхне все: кінець війни, одразу високі статки у кожного українця, НО САМЕ ГОЛОВНЕ для них, ЩО ЗЕ УСЮ КОЛИШНЮ ВЛАДУ ПОСАДИТЬ У ТЮРМИ, причому ОДРАЗУ І ВСЮ Й ВІН ОДИН – ЗЕ на чолі 400 тисяч шанувальників (“им вождя не доставало”). Отак просто: наговори гарних слів у дурнуватій комедії – фантасмагорії – і цього досить! Знайдеться чимала кількість зачарованих в країну Утопію, яких лише обурюють такі статті як Ваша. Більш того, для них інша точка зору – це порохобот й ніяк інакше.

 2. без роду п…………………..

 3. Олександр

  Виробництво серіалу “Свати” – 2008-2013рр. Автори мали повне право вносити такі зміни, оскільки проект комерційний, а не пропагандистський, а ТВ-аудиторія РФ більше за українську у 4 рази. Бізнес – нічого більше. Проте коли автор блогу перекручує, він грає на користь інших кандидатів, більшість яких торгують і дозволяють торгувати з РФ і після 2014, причому в обсягах, що є непорівняними з доходами від “Сватів”. Отже автор блогу шкодить інтересам України і працює на користь порошенків, бойко та інш.

 4. петькавтюрьме

  олешка – блогер?? давно?? оно штото про гроші пише, це олешко??

 5. Геннадій

  Мирославе! Не займайтеся дурним патріотизмом та шаровашиною. Це негоже для вас!

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

20 + 13 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh