Політика

Олешко: Янукович відкрито підтримує Зеленського

На прес-конференції в Росії екс-президент України Віктор Янукович заявив, що буде правильно, якщо до влади в Україні прийдуть нові особи, мовляв, він і сам, будучи при владі, підтримував молодих і талановитих. Мабуть, тbм самим, президент-утікач натякає на Володимира Зеленського, з яким у нього були досить непогані стосунки, які на публіці ніколи не афішувалися. Про це у своєму відеоблозі зазначив блогер Мирослав Олешко.

Він зазначив, що неправильно, коли кажуть, що Зеленський – це нове обличчя в політиці, насправді Зеленський – це старе обличчя в політиці, яке дружило з усіма політичними корупціонерами в країні. Мирослав Олешко зазначив, що, судячи зі сказаного Януковичем на прес-конференції, складається враження, що він разом з нашими опозиціонерами в одному човні.

Мирослав Олешко зазначає, за словами Януковича, світ в Україну може повернути тільки нова влада, а не чинний президент Петро Порошенко. Дивно, але те ж саме каже наша опозиція. При цьому всім добре відомо, що світ в Україну може повернути тільки Росія, забравши свої танки і військових з української території. Порошенко давав обіцянку звільнити Донбас від терористів, коли на сході ще не було регулярних російських військ, але Порошенко вистачило сміливості за це попросити вибачення, а у Януковича, як боягуза, не вистачає сили волі визнати, що він у чомусь винен.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України