Новини

Олена Зеленська розповіла про скандал з жовтою сукнею в Японії. ФОТО

Олена і Володимир Зеленські в жовтні відвідали інтронізацію імператора Японії Нарухіто. “Спірний” наряд першої леді довго обговорювалося в мережі. Дружині президента пред’являли неповагу до традицій Японії, згідно з якими жовтий колір можна носити тільки членам імператорської родини.

Але, як з’ясувалося пізніше, подібна заборона діяла лише до VIII століття. У посольстві Японії також висловилися про “інцидент”, вказавши, що дрес-кодом щодо кольору вбрання у них немає, і наряд першої леді лише підкреслив повагу до традицій країни.

Сама ж Олена Зеленська прокоментувала “скандал” у недавньому інтерв’ю для Vogue UA. Перша леді каже, що під час поїздки була повністю задоволена своїм чином від українського дизайнера… поки не побачила публікації українських ЗМІ.

Крім того, помилку в дрес-коді для закордонної поїздки допустити непросто. Справа втому, що перед будь-яким візитом МЗС приймаючої країни надсилає протокол, в якому вказані всі нюанси. Український дизайнер, який пошив вбрання Зеленської для Японії, отримав замовлення на дві сукні за місяць та погоджував їх з першою леді.

Олена Зеленська каже, що у своїх публічних виходах бачить відмінну можливість показати світу творіння талановитих українських дизайнерів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України